Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Методична робота

1 2 3
Згідно листа міністерства юстиції України від 08.12.2016 про всеукраїнський тиждень права в Рокитнівському медичному училищі з 05 по 10.12.2016 був проведений тиждень правових знань серед студентів училища. Було проведено ряд виховних заходів. Так 07 грудня - зустріч студентів ІІ курсу з представниками правоохоронних органів та служби молоді. 9 грудня студенти І-Б курсу взяли участь у проведенні Всеукраїнського уроку «Права людини».


В закладі студентами IV-А курсу спеціальності «Лікувальна справа» проведено масштабну акцію на вулицях нашого міста (організатор: куратор Лісовець Галина Михайлівна). Захід проходив у 2 етапи:
1. Опитування жителів про СНІД: попередження та зараження (Висновок: рокитнівчани 100% володіють інформацією).
2. Пропагування здорового способу життя (з цією метою студентами були підготовлені буклети, які вони роздали перехожим).


Виховний захід на дану тему був проведений студентами IV- Б курсу (під керівництвом куратора лікаря-інфекціоніста Євпата Віталія Йосиповича)
У всьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Згадують і оплакують тих, хто вже помер або смертельно хворий,  говорять про масштаби трагедії і про те, що ця чума ХХ, а тепер вже і ХХI століття загрожує існуванню людства… Першими, хто захворів на СНІД, були люди, які входили до так званої «групи ризику». Це наркомани, повії, гомосексуалісти, хворі на уроджену гемофілію (тому що їхнє життя залежить від систематичного введення препаратів із донорської крові).
Однак дуже швидко вірус СНІДу вийшов за межі названих груп ризику в основну популяцію населення.
За офіційними даними сьогодні у світі 50 млн. ВІЛ-інфікованих, а померло від СНІДу понад 23 млн. осіб.  Україна посідає сумне перше  місце у Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. Щомісяця в Україні помирає від 30 до 50-ти осіб від СНІДу. Офіційно зареєстровано в Україні 49 тис. ВІЛ-інфікаваних. Проте вважається, що на кожного офіційного віл-інфікованого припадає 4-5  неофіційних.
Згідно з новими цифрами, які оприлюднив підрозділ ООН боротьби з ВІЛ/СНІДом, темпи поширення інфекції серед молоді в більшості уражених країн знижуються; виняток становить лише ситуація в Україні та Росії, де кількість ВІЛ – інфікованих серед молоді в віці від 15 до 24 років продовжує зростати. 
- Не бійтеся хворих на СНІД!
- Не бійтеся торкатися таких людей.
- Не бійтеся дихати з ними однаковим повітрям.
- Не варто боятися сидіти з ними за одним столом.
- Ці хвороби передаються тільки статевим шляхом або через кров.
- Наука рухається вперед і в майбутньому цей вірус буде знищено.
- Замість страху ведіть здоровий спосіб життя.
- Ніхто не застрахований від цієї хвороби.
- Хвора людина потребує підтримки
За словами лікарів, ця проблема давно вийшла з суто медичної площини і набула соціального характеру. Саме тому в обласному центрі боротьби зі СНІДом проводять профілактичну роботу серед представників груп ризику. Аби покращити існуючу ситуацію, співпрацюють з благодійним фондом “Майбутнє без СНІДУ”, працівники якого допомагають швидко провести діагностування.
Викладач: Таргоній Тетяна Іванівна
Було проведено відкрите заняття у вигляді літературної гри «Кращі знавці світової літератури серед студентів І-Б курсу спеціальності «Лікувальна справа». В грі брали участь дві команди «Мандрівники» та «Дослідники». Студенти добре підготувались до участі в конкурсах «Інтерв’ю з письменником», «Монолог героя», «Краща прочитана поезія напам’ять». Журі оцінили старання студентів і перемогу здобула команда «Дослідники».
Проведено відкрите заняття на І-му курсі спеціальності «Сестринська справа» на тему «Художній світ новели Г.Г. Маркеса «Стариган з крилами»». На занятті було розглянуто біографію письменника цікава відео-презентація про сімейне життя Маркеса. Виділили основні проблеми, порушені в поемі. Підсумовуючи написали відгук до твору, де кожен із студентів висловив свою думку.

Підсумком тижня був відкритий виховний захід в І-А спеціальності «Лікувальна справа» на тему «Родинні стосунки в романі Л. Толстого «Анна Кареніна». Заняття проведено у формі телепередачі «Стосується кожного». Студенти виступили як герої з твору, а на завершення і викладачі висловили свою думку стосовно образу головної героїні.З 05.12.2016 по 09.12. 2016 р. в Рокитнівському медичному училищі проходив тиждень математики. Організатор тижня: Прохоренко Альона Василівна.
Протягом тижня були проведені наступні заходи:
- Оформлення галереї математичних газет
- Відкрите заняття «Дискретна випадкова величина. Закон її розподілу.» в групі  ІІ-Б. Заняття проходило цікаво у формі змагання між командами. Готувалися студенти до заняття досить старанно, були активні, творчі, енергійні та цілеспрямовані.
- Відкрите заняття «Логарифмічні рівняння, логарифмічні нерівності» в групі І-А. Заняття проходило у вигляді ділової гри. Кожен студент працював індивідуально і в кінці заняття отримав оцінку. Заняття пройшло цікаво та змістовно. Всі студенти були зайняті, активно працювали та старанно виконували всі завдання. Викладач змогла правильно організувати кожен етап заняття, що сприяло плідній роботі студентів групи.

- Читацька конференція «Цікаві факти з життя відомих математиків». Студенти І-стомат. підготували презентацію про цікаві факти з життя математиків.
План роботи
10.30-11.00 Реєстрація учасників методичного об’єднання. Кава-брейк
11.00-11.20 Відеопрезентація навчального закладу  та екскурсія по клінічних  кабінетах
11.20-11.30 Відкриття методоб’єднання. Вітальне слово директора Рокитнівського медичного училища Кравця Володимира Ростиславовича
11.30-11.50 Вступне слово голови методичного об’єднання практичних психологів області Козлинець Олени Юріївни «Педмайстерність і творчість як запорука досягнення поставлених педагогічних цілей»
11.50-12.10 «Складові педагогічної майстерності, їх зміст і компоненти» Кулакевич Ірина Федорівна, завідувач методичним кабінетом училища
12.10-12.20 «Презентація роботи гуртка психологічного напрямку «Спілкуючись, пізнаю світ» Пасічнюк Ірина Миколаївна, практичний психолог Рокитнівського медичного училища
12.20-13.40 Тренінг «Я крокую до майстерності» Пасічнюк Ірина Миколаївна, практичний психолог Рокитнівського медичного училища
13.40-14.00 Круглий стіл. Обговорення. Обмін досвідом
14.00  Підсумок роботи методичного обєднання
Організовано пройшов у навчальному закладі 23 листопада ІІ етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика 18 переможців І етапу конкурсу наполегливо працювали над своїми завданнями. Переможців ІІ етапу визначить об’єктивне журі.
На фото: момент напруженого конкурсу.
31 березня 2016 року відповідно до Наказу № 01/2016 від 12 січня 2016 р. «Про проведення Всеукраїнської олімпіади серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації у 2015/2016 н. р.»  був проведений  І відбірковий етап  олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки.
 Метою проведення Олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки було виявити кращі знання з предмету, показати важливу роль інформатики в роботі фахівця, розвивати творчі здібності студентів та підтримувати традиції училища.
В олімпіаді прийняли участь такі студенти: Мельник Аліна А. (І М/с), Міщеня Катерина (І М/с), Осадча Вікторія (І М/с), Сисонюк Іван (І А), Тазюк Лілія (І Б), Хомич Олександр (І Ст), Чеховський Микола (І Б), Шегера Ганна (І А), Яковець Яна (І Б).
Переможцями олімпіади стали:З 19 по 23 жовтня 2015 року в училищі проходив тиждень інформатики.
У програмі тижня були заплановані та проведені наступні заходи:
·          Відкрите засідання гуртка «Інформаційні технології»
·          Відкрите практичне заняття на тему: «Робота з електронними таблицями MS Excel»
·  Відкрите лекційне заняття на тему: «Інформатика та інформація. Інформаційна система її структура. Системне програмне забезпечення»
·          Конкурс на кращу інформатичну стінгазету «Цікава інформатика»
Переможцями конкурсу на кращу стінгазету стали студенти 1-х курсів:
Викладач культурології Ничипорчук С. О. ознайомила студентів з мистецтвом епохи італійського Відродження – творчістю великих художників (Леонардо да Вінчі, Сандро Боттічелі, Рафаеля Санті, Мікеланджело Буанароті) та прищепила любов до прекрасного, і навчила розуміти твори мистецтва.


На занятті студенти, що аналізували репродукції картин італійських художників. А саме картини «Весна», «Народження Венери» - С. Боттічелі та Л. Вінчі «Мадонна з квіткою».
Віддаємо свою шану пам’яті героїв, які захищали свою Батьківщину.27 квітня відбулася студентська конференція, присвячена 103-й річниці з дня народження видатного земляка Івана Михайловича Носаля.


Обласне методоб’єднання заступників директорів з виробничого навчання ВНЗ І-ІІ рівня акредитації «Досвід роботи педагогічного колективу щодо підготовки майбутніх медичних працівників до професійної діяльності у процесі виробничої практики на засадах компетентнісного підходу».
В межах декадника ЦК було проведено тиждень німецької мови (викладач Кулакевич Ірина Федорівна)
Показове заняття на тему «У лікаря» зі студентами ІІІ курсу спеціальності "Сестринська справа".
Dialoge
Patient: Seinigen Tagen fühle ich mich krank, ich huste, habe eien Schnupfen und Kranken ins Sprechzimmer.
Arzt: Haben Sie Ihre Temperatur gemessen?
Patient: Ja, gestern am Abend hatte ich 37,8.
Arzt: Machen Sie bitte Ihren Oberkörper frei, ich werde Sie untersuchen. So. Atmen Sie tief ein, noch tiefer. Halten Sie jetzt den Atmen an. So. Danke. (Der Arzt untersucht sorgfältig den Patienten, er auskultiert seine Lungen und das Herz und stellt eine acute Bronchitis fest. Dr. Petrow schreibt ein Rezept aus und verordnet dem Patienten drei Tage Bettruhe.)
Arzt: Hier ist das Rezept. In der Apotheke bekommen Sie die Mixtur und die Tabletten. Nehmen Sie die Arzneien dreimal täglich nach dem Essen ein. Den Krankenschein erhalten Sie in der Aufname.
Patient: Ich danke Ihnen, Doktor! Wird meine Krankheit lange dauern?
Arzt: In einigen Tagen werde ich bei Ihnen einen Hausbesuch machen. Wenn Sie sich dann gut fühlen, schreiben wir Sie gesund. Ich wünsche Ihnen gete Besserbng!


 Показове заняття на тему «Обстеження ротової порожнини» зі студентами ІІІ курсу спеціальності "Стоматологія".Відкрите заняття «Винаходи в медицині» зі студентами ІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа».
Заняття на тему «Мистецтво» («Аромотерапія проти грипу») зі студентами І курсу спеціальності «Сестринська справа».
День Святого Валентина зі студентами І-А курсу спеціальності «Лікувальна справа».
Lehrerin:
Seit Tagen schon leuchten rote Pappherzen und Rosen in jedem Blumenladen. Pralinen und rosa Luftballons locken im Schaufenster von Süßwarengeschäften und Parfümerien. All das soll darauf aufmerksam machen, dass der 14. Februar kein gewöhnlicher Wochentag ist. Deutlich wird gezeigt: Wer seine Mitmenschen liebt, soll für sie hier am Valentinstag ein kleines Geschenk kaufen.

Student 1:
Natürlich könnte man vermuten, der Valentinstag sei eine Erfindung der Geschäftsleute. Deutsche Blumenhändler weisen diesen Verdacht jedoch zurück. Die Tradition des Valentinstags geht auf Heiligen Valentin zurück, der am 14. Februar 269 als Märtyrer starb. Von ihm wird berichtet, er habe allen Liebenden, die an seinem Klostergarten vorbeigingen, Blumen geschenkt.
 
2 Studentinen:
Andreas Gryphius
Liebe ist, der nichts gleich zu schätzen.
wenn man alles Gold der Welt
gleich wollt auf die Waage setzen.
Lieb ist, die den Ausschlag hält;
Lieb ist trotz der Silberhaufen
nur durch Liebe zu erkaufen.
Matthias Claudius
Die Liebe hemmt nichts;
Sie kennt nicht Tür und Riegel,
Und dringt durch alles sich;
Sie ist ohn Anbeginn,
Schlug ewig ihre Flügel.
und schlägt sie ewiglich.

Виховний захід «Frühlingsfest» зі студентами І-А курсу спеціальності «Лікувальна справа».


Виховний захід «Тарас Шевченко та німецька поезія» (до 202-ї річниці з дня народження) зі студентами ІІ курсу спеціальності «Сестринська справа».
«Заповіт» Шевченка в перекладі Г. Ціннера:
Wenn ich sterbe, sollt zum Grab ihr
Den Kurgan mir bereiten,
In der lieben Ukraine,
Auf der Steppe, der breiten,

Wo man weite  Felder sieht,
Den Dnjepr und seine Hänge,
Wo man hören kann sein Tosen,
Seine wilden Sänge.

Wenn aus unsrer Ukraine
Zum Meer dann, zum blauen,
Treibt der Feinde Blut, verlas ich
Die Berge und Auen,

Alles laβ ich dann und fliege
Empor selbst zum Herrgott,
Und ich bete…Doch bis dahin
Kenn ich keinen Herrgott!

So begrabt mich und erhebt euch!
Die Ketten zerfetzet!
Mit dem Blut der bösen Feinde
Die Freiheit benetzet!

Meiner sollt in der Familie,
In der grossen, ihr gedenken,
Und sollt in der freien, neuen
Still ein gutes Wort mir schenken.Вже близько 10 років поспіль студенти та викладачі училища беруть участь у Всеукраїнському диктанті національної гідності. Кращих як правило відзначаємо і нагороджуємо.
Ось і цього року Всеукраїнський диктант писали всі студенти I-II курсів, а переможцем стала студентка II курсу спеціальності «Сестринська справа» Єремейчук Катерина.
1 2 3