Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Виховна робота

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Щовесни, коли тануть сніги,
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуєм пам'ять Шевченка.
і ця весна не стала винятком.  9  березня викладач української літератури Лозян В.В. і студенти перших курсів організували вечір поезії Т.Г.Шевченка «Ти в моєму серці, Україно, думою Шевченка гомониш…» 
Під звуки бандури лунали  «Думи мої…» у виконанні викладача
Богданець І.О; бібліотекарем Пахнюк Г.А та викладачем української мови Ничипорчук С.О була організована виставка творів Т.Г.Шевченка;
Проникливо і майстерно звучала поезія …
Завершальним етапом заходу було нагородження студентів, які брали участь у читанні віршів. 


«Весна і жінка – єдине ціле!»
…Як починається весна?
Авжеж, жіночим святом..!
Такими простими словами розпочиналася концертна програма до Дня 8-го Березня в стінах нашого навчального закладу, що мала назву «Весна і жінка – єдине ціле!».
В цей весняний сонячний день для всіх студенток, викладачок і працівниць училища виступали і в якості ведучих, і в ролі артистів лише хлопці. Зі сцени звучали прекрасні слова в прозі, неймовірна поезія про жінок, ліричні пісні, дотепні гуморески та жартівливі інсценівки. Несподіванкою для всіх було завершення свята презентацією «Викладачі в дитинстві очима студентів», яку підготували студенти випускних груп спеціальності Лікувальна справа.
Бажаємо нашим дівчатам, матерям, бабусям у будь-якому віці квітнути, наче весна, адже «Весна і жінка – єдине ціле!»


Весна іде квітчасто, гордо, юно,
як втілення найчарівніших снів.
О весно красна, ти ще не забула
історію своїх жахливих днів?
1 березня в нашому навчальному закладі відбувся вечір пам’яті репресованих письменників під назвою «Світовий голос любові».  Студенти другого курсу спеціальності «Стоматологія» та викладач української літератури Лозян В.В. пригадали одну криваву сторінку в історії, яка назавжди зберегла в собі імена цілого покоління молодих сил: українських митців, поетів, письменників, культурних діячів;  людей, які,  жертвуючи власним життям, відстоювали українське слово.
Звучали трагічні факти із життя представників «цвіту української нації», студенти читали вірші Є.Плужника, М.Драй-Хмари, М.Зерова.
Були підібрані цікаві відеоматеріали.
Бібліотекарем училища Пахнюк Г.А. була організована виставка «Розстріляне Відродження».
Завершальною нотою заходу пролунали слова із пісні, яку виконав студент Лахманков  М., : «Ми ніколи не зречемось рідної мови,  ми ніколи не зречемось рідної землі».
У рамках вечора пам’яті репресованих письменників «Світовий голос любові» під супроводом викладача світової літератури Таргоній Т.І. було проведено  годину спілкування про творчість репресованих зарубіжних письменників та їх зв'язок з Україною. Студенти I-Б курсу ознайомили присутніх з  життям і творчістю С.Єсеніна, В. Маяковського, М. Цвєтаєвої, А. Ахматової та ін. Виразно прочитали їх поезії і зробили висновок, що ці поети зазнали чимало репресій, а їх творчість є досить актуальною та повчальною і в наш час.


22 лютого було проведено виховний захід у групі ІІ-б спеціальності «Лікувальна справа» куратором Стрілець С.В. на тему: «Герої не вмирають …». Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на рідній землі.
Слід зазначити що в училищі було організовано виставку «Пам’яті героїв Небесної Сотні» бібліотекарем Пахнюк Г.А.
Ти – вічний біль, Афганістан,
Ти – наш неспокій.
І не злічить глибоких ран
В борні жорстокій.
І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –
Не всі вернулися сини із тих ночей…

15 лютого в читальному залі  нашого закладу бібліотекарем  Пахнюк Г.А. оформлено виставку книжково-ілюстративного матеріалу «А біль Афгану крізь роки чомусь не замовкає…».  Виставка приурочена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

   15 лютого у холі нашого училища було людно. Тут зібралися студенти І-ІV курсів та викладачі і працівники закладу. Студенти ІV курсу спеціальності «Лікувальна справа» проводили захід, присвячений 28-й річниці виведення Радянських військ з Афганістану. Захід запав у душу всім присутнім. Були запрошені ветерани цієї війни – викладачі стоматдисциплін Ковальчук Анатолій Іванович, Ничипорчук Сергій Іванович та кочегар Євпат Віктор Михайлович. Вони розповідали, що пережили, що бачили, як вижили. Звучали пісні про Афганістан у виконанні викладачів і студентів. Дехто витирав сльози, адже ця війна забрала багато життів українських хлопців.
Такі патріотичні заходи вселяють віру у те, що наше молоде покоління не розгубило почуттів, якими славиться український народ. Ми бачимо це тепер, коли наші хлопці захищають кордони своєї Батьківщини в АТО і будуть захищати доти, доки це буде потрібно!
Мудрець повідав істину людині:
Кохання й серце – річ одна!
Як душі мудрі з розумом єдині.
Отак і їх ніщо не роз’єдна…
У наш навчальний заклад та у наші серця знову завітало свято, найдивовижніше і найпрекрасніше – свято кохання – День Святого Валентина.
14 лютого в приміщенні навчального корпусу медичного училища проходила концертна програма – конкурс під назвою «Серця двох». Атмосфера відповідала ліричному настрою, адже свято проходило у вигляді спільної великої романтичної вечері, а-ля «вогник друзів»: серця, свічки на столах, солодощі. Святкова атрибутика з сердець, кульок і т. ін. в біло-червоних кольорах.
 В конкурсі брали участь 5 дівчат та 5 хлопців, які проходили 9 етапів, а саме:
1. «Візитка»
2. «Етикет»
3. «Освідчення»
4. «Дефіле»
5. «Перукар»
6. «Вікторина»
7. «Моє хобі»
8. «Подарунок-сюрприз»
9. «Класичний вальс»
За підсумками журі визначили переможців. «Романтичною парою» вечора стали Мартинович Ірина та Богутський Олексій.
На глядачів же, крім цікавого дійства і змагань, чекали виступи (номери художньої самодіяльності) наших артистів-студентів.
Свято завершилося словами «Кохайте і будьте коханими!» та довгоочікуваною дискотекою. 
У вівторок 14 лютого в стінах нашого училища відбувся перший етап Всеукраїнської благодійної акції «Назустріч мрії V» для онкохворих дітей та дітей, які постраждали під час антитерористичної операції. Акція проходила у форматі благодійної виставки-ярмарку «Моя солодка Валентинка Тобі».
Від розмаїття кондитерських виробів, домашніх випічок і інших смаколиків розбігалися очі. А якими ж смачними були всі десерти!!! І це не дивно, адже готувалися вони нашими студентами з відкритими серцями, добрими намірами  та великим бажанням  долучитись до допомоги тим, хто дуже-дуже її потребує.
В акції взяли участь майже всі студенти училища ( в ролі кондитерів, продавців, покупців). Щедрими покупцями  були і викладачі і працівники закладу. Найактивнішими виявились студенти I курсу спеціалізацій «Стоматологія» та «Сестринська справа», за що отримали подяки від студентської профспілки.
Зібрані кошти  перераховані до Міжнародного Благодійного Фонду «Сильні духом» як благодійний внесок для підтримки програм реабілітаційного центру «Казковий світ».

Життя в гуртожитку іноді асоціюється з вуликом: гуде, шумить, шкварчить… одним словом – весело! Як говорять «Хто не жив в гуртожитку, той не знає всього студентського життя».
Нещодавно в  гуртожитку було  проведено розважальний конкурс  під назвою «Вечір студентської моди» (організатор дійства - вихователь гуртожитку Корецька І.М.). За умовами конкурсу студенти повинні були підготувати по 2 костюми від кожної кімнати:  «домашній» і «вечірній». А компетентне журі, у складі якого були лише хлопці – цінителі прекрасної половини  людства - оцінювали старання дівчат за 5-бальною системою (це і представлення робіт, і дефіле, і пояснення з якого матеріалу вироби). Під ритмічну музику і гучні оплески ми мали прекрасну можливість споглядати на авторські моделі одягу з одноразових кульків, туалетного паперу, пакетів, скотчу, рушників, простирадл. Враження переповнювали...
Декілька кімнат мали майже однакові результати (№ 11,12,13). Та все же отримали найбільшу кількість балів (118) і здобули перемогу дівчата з 10 кімнати (Смицька Аня, Рожко Інна). Всі учасники отримали подяки – грамоти та солодкий приз - торт. Ну і журі, звісно, за свою кропітку роботу почастували цукерками.
Є серед молоді талановиті та творчі особистості, незалежно від того, які б серйозні і прагматичні професії вони не обрали. Сьогодні, 03.02.17, студенти ІІ-А курсу спеціальності «Лікувальна справа» провели акцію до Дня Всесвітньої боротьби з раком. 4 лютого 2006 року на Всесвітньому саміті було запропоновано відзначити Всесвітній день боротьби проти раку як складову частину Всесвітньої протиракової кампанії, яку запропонувала Паризька хартія. З 2006 року 4 лютого стало офіційним Днем боротьби з раком. Основна мета цього дня – це нагадати суспільству про існування такої глобальної проблеми, як онкологічні захворювання, привернути увагу до неї, нагадати, наскільки поширений і небезпечний рак і що треба робити, щоб запобігти цій хворобі. Пам’ятати про цю проблему потрібно не лише у цей день, а і протягом всього життя. Щоб запобігти виникненню раку, потрібно дотримуватись таких норм здорової поведінки:
1 Обмежити доступ до паління, боротьба з цим явищем.
2 Фізична активність, збалансована здорова їжа.
3 Вакцинація проти вірусів, що викликають рак печінки і шийки матки.
4 Уникнення тривалого перебування на сонці і соляріях.


                                                                          «Рак – це не вирок, а діагноз…»
                                                                                                                                               (Дробнер Г.Й)
    31 січня 2017 року Рокитнівське медичне училище прийняло естафету від Львівського клубу карате ГУДЗЮ-РЮ ДУХ-ОКІНАВИ  у всесвітньому флешмобі «22 pushup challenge». Мета світового флешмобу 22 Pushup Challenge — звернути увагу на соціальні та психологічні проблеми ветеранів війни після повернення додому. Флешмоб в Україні  проведено з метою привернення уваги до проблем воїнів АТО та їх родин, а також до подій, які зараз відбуваються на сході нашої держави. Ми приймаємо цю естафету, щоб  суспільство не забувало воїнів, які повернулись із зони бойових дій на Сході України. Їх потрібно пам’ятати. Їм потрібна  підтримка.  Виконавши умови флешмобу, передали естафету  медичним навчальним закладам Рівненщини: Рівненському базовому медичному коледжу, Костопільській філії Рівненського базового медичного коледжу і Дубенському медичному коледжу.
27 січня в Рокитнівському медичному училищі була проведена тематична лінійка «Крути, вони боролися щоб ми перемогли». Яка була проведена студентами І МС під керівництвом викладача історії Шевчука О.Б.
Лінійка розпочалася вшануванням пам’яті жертв голокосту хвилиною мовчання.
29 січня в Україна відзначають Ден памяті героїв Крут – саме там 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
Їх було триста – студенти та гімназисти. Проти них були тисячі солдат російської більшовицької армії. Бій під Крутами, на декілька днів віддалив захоплення Києва. Втрати сягали до 250 юнаків. Бойовий наказ наша молодь виконала.
Україна пишається молодими героями. Пам'ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися – невмируща. Вічна їм слава, та Слава Україні!!!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10