Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Виховна робота

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Урочисто відзначили студенти та викладачі училища 70-річчя перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Напередодні у читальному залі бібліотеки був проведений тематичний вечір «Не меркне вдячність народна», у заході взяли участь працівники районної бібліотеки, випустили спеціальний випуск газети «Alma mater».
А 8 травня відбулася урочиста лінійка студентів і викладачів «Мак памяті». Були запрошені виступити почесні гості: голова районної Ради ветеранів Олешко М.В. та голова районної Ради Дубовець Р.О.
Про складну і багатостраждальну історію України говорили ведучі, берегти і захищати мир; свою Вітчизну закликали молодь почесні гості.
Після урочистої лінійки студенти поклали букети живих квітів до Стелли полеглих воїнів АТО.


Другий рік наша країна живе в напруженні: на сході йде війна. Весь народ одностайно допомагає фронту. Не залишаються осторонь цього великого патріотичного пориву і студенти училища. Лише в 2014 р. ми перерахували воїнам 11 290 грн., а в цьому році під час добродійної акції «Допоможи воїну АТО!» працівниками і студентами зібрано 7 128 грн. 20 коп. Наші студенти відправляють на фронт гуманітарну допомогу, ліки, плетуть маскувальні сітки. А тепер вирішили в кожну посилку воїнам вкладати свій особистий привіт – Державний прапор України з щирими побажаннями та особистими підписами. В акцію «Прапор України – воїнам-переможцям!» включили всі 18 груп училища, адже всі вірять, що їхні добрі слова і малюнки підтримають воїнів у нелегких випробуваннях.

Недавно в училищі відбулася зустріч з нашим земляком, краєзнавцем, географом, кандидатом технічних наук Андрієм Примаком. Народившись у мальовничому селі Біловіж, він з дитинства полюбив рідну природу, його неповторну історію.
Закінчивши Київський ДПІ ім. Горького, вчителював, праював завучем і директором у своєму районі, а нині Андрій Іванович – викладач природничо-георафічних наук Пирятинської філії Європейського університету, є кандидатом технічних наук в галузі відновлювальної енергетики. Науковець є автором цілого ряду надзвичайно цікавих книг: «Таємниці поліського краю», «Природа Пирятинщини», «Природа в уяві і фантазії», «Геологія геоморфології», «Сезоне акумулювання теплоти в підземних акумуляторах» та ін. А цього разу А.І.Примак презентував надзвичайно пізнавальну книгу для майбутніх медиків «Лікарські гриби». У книзі описані розповсюджені на території України основні лікарські гриби, що ростуть у природі і штучно розводяться людиною. Подані ботанічні характеристики грибів та вказані хвороби, при яких доцільне застосування грибів.
Зустріч студентів з науковцем пройшла жваво, молодь задавала гостю безліч питань.
15.12.2014 р. у Рокитнівському медичному училищі викладачем основ латинської мови з медичною термінологією Дубчак І.А. та студентами ІІ – Б проведено відкритий виховний захід на тему «Немає шляху в медицині без латинської мови».
Метою цього заходу було виявити яку ж роль відіграє латинська мова у житті студента-медика та вплив її на формування світової культури та медицини.
Студенти розповіли про історію виникнення латинської мови та Древнього Риму, супроводжуючи свої виступи слайдами та аудіозаписами. Гості відкритого заходу були зацікавлені розповідями студентів про Бога Асклепія, про найвеличнішого лікаря старовини Гіппократа, видатних медиків старовини Цельса, Галена та Авіценни. Студенти також зачитали «Клятву Гіппократа» на латинській мові та її переклад на українську мову.
На сьогоднішній день глибинне розуміння медичної термінології латинського походження є невід’ємною складовою знань кожного лікаря. Однією з причин важливості цих знань є те, що висококваліфікований спеціаліст повинен не лише знати і розуміти значення медичних термінів іншомовного походження, але й знати етимологію слів, якими щодня користується для постановки діагнозів, спілкування з колегами, у виступах на наукових конференціях, при опрацюванні наукової літератури.
Навчання будь якої професії неможлива без  оволодіння професійною мовою, в нашому випадку латинською мовою, спеціальними термінами без яких неможливо зрозуміти зміст спеціальних дисциплін, які вивчаються в  медичних училищах або коледжах. Тому досі залишається актуальним древнє прислів’я: «Invia est in medicina via sine lingua Latina» - «Немає шляху в медицині без латинської мови».
Відкритий виховний захід студенти закінчили виконанням урочистого гімну молоді (студентів) «Gaudeamus» на латинській мові.
27 лютого 2015 р. у Рокитнівському медичному училищі відбувся І тур ІХ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів перших курсів. Участь взяли 10 студентів з таких спеціальностей: «Лікувальна справа», «Сестринська справа» та «Стоматологія».
Організація та проведення олімпіади здійснювалась під керівництвом викладача інформатики та комп’ютерної техніки – Терещука Олега Анатолійовича.
Цікаві завдання спонукали студентів якнайкраще показати свої знання та вміння роботи з ПК. У результаті безкомпромісної боротьби трійка переможців виявилась такою: 
І місцеЄремейчук Катерина Василівна, студентка 1-го М/с курсу (197 балів);
ІІ місце –  Котяш Юлія Едуардівна, студентка 1-го Б курсу (176 балів);
ІІІ місцеТерещук Вадим Сергійович, студент 1-го А курсу (173 бали).
Великому Кобзареві був присвячений конкурс власних студентських стінгазет. Рукописні газети засвідчили ще раз про велику шану і немеркнучу повагу сучасної молоді до Тараса.
У конкурсі враховувалися зміст газети, її художнє оформлення, естетика. Всі 10 газет, поданих на конкурс, були не лише змістовними, але й мали належне художнє оформлення. Проте найбільше  балів (13) заслужили газета І курсу майбутніх медсестер, І-А і ІІ-А спеціальності “Лікувальна справа”









Конкурс "Перлина"

Весна приносить багато приємних несподіванок, та все-таки 8 Березня довгождане свято як для дівчат, так і для всіх студентів. І тому напередодні цього неповторного жіночого свята найчарівніші дівчатка нашого училища:  Давилюк Наталія(І-Б), Ткач Ірина(ІІ-Б), Олексійовець Віта(ІІ-А), Тушик Катерина(ІІ-м/с), Матвійчук Яна(ІІІ-ст.) не побоялися вийти на сцену Будинку культури, щоб провести конкурс-змагання «Перлина училища-2015р.»,організувати для всіх нас чудове свято, приємні хвилини хвилювання і замилування цими розумницями. Адже дівчат чекали справді складні випробування: візитка,конкурс на професійну майстерність,демонстрація костюмів і девізів ділової жінки, демонстрація вечірніх суконь та знайти вихід у різних психологічних ситуаціях. З усіма завданнями дівчатка справились чудово і всі отримали звання «Перлинка» у різних номінаціях,а титул «Перлина училища» по праву дістався Наталії Давидюк.

Вітаємо наших навродливіших і найкмітливіших дівчаток!

В студентському гуртожитку пройшов огляд-конкурс на кращу кімнату. Прискіплива комісія враховувала не лише затишок і чистоту кімнати, але й охайність та чемність її господарів. В результаті переможцями стали: кімната №8 (староста Малініч Інна), кімната №3 (староста Сад Маряна), кімната №5 (староста Змокла Марійка). Голова студпрофкому Кравченко В.М. вручив переможцям дипломи та солодкі подарунки. 


21 лютого - День рідної мови. В нашому училищі він традиційно став днем високих патріотичних почуттів, святом українського слова. От і цього року члени гуртка «Рідне слово» (керівник Борищук Л.Г., студенти І-Б) підготували і провели загальноучилищний захід – літературно-музичну композицію «Наша мова-мова рідної землі. Наше слово – слово вічного народу!». Чудові поетичні рядки, неповторні патріотичні пісні схвилювали всіх присутніх на цьому святі. 



18 лютого 2015 року відбулася зустріч студентів училища з представниками Київського благодійного фонду «За безпечну медицину», у рамках якого лікар-дерматовенеролог Рівненського шкір вендиспансеру провела навчальний тренінг на тему: «Догляд за нормальною та проблемною шкірою». Студент ІІІ курсу отримали навчальну інформацію про те, як правильно доглядати за шкірою, що необхідно для здоровя шкіри і як правильно позбутися вугрового висипу. А на завершення зустрічі роздали студентам профілактичний засіб «Зинерит».



Сітка для АТО
Високі патріотичні почуття особливо гостро відчуваються нині, в період буремних подій на сході України. Студенти училища з перших місяців боротьби нашого народу за демократичну державу почали допомагати героям Майдану, їх сім’ям. А нині тримають тісні зв’язки з волонтерами району: передають воїнам посилки, плетуть маскувальні сітки. Адже серед воїнів АТО є наші випускники, юнаки Рокитнівщини. Молодь училища молиться за них, допомагає героям.
А нещодавно в училищі пройшла акція «Допоможи воїну АТО», в ході якої працівники училища і студенти зібрали і передали в районний фонд 7 тисяч 180 грн для наших мужніх захисників.

Вже традиційно в нашому училищі урочисто відзначається 15 лютого – день виведення радянських військ з Афганістану.
Адже серез воїнів – інтернаціоналістів у ті буремні роки воювали наші нинішні викладачі Ковальчук Анатолій Іванович і Ничипорчук Сергій Іванович.
Показовий виховний захід «Обпалена юність -  Афган»  підготували і провели студенти студенти спеціальності  «Стоматологія ортопедична»  ІІ і ІІІ курсів  (куратори Ковальчук А.І., Пилипчук М.І.)
Сучасна молодь з хвилюванням і глибокою пошаною слухала розповіді ветеранів, звучали пісні та поезії, обпалені війною.
У 1989 році у нашому медучилищі відкрито нове відділення «Стоматологія ортопедична». Було набрано 2 групи юнаків і дівчат, які успішно опановували цю спеціальність, адже поліщуки, уражені аварією на Чорнобильській АЕС потребували невідкладної стоматологічної допомоги. Пізніше було відкрито ще одну спеціальність «Зубний гігієніст». З того часу день стоматолога в училищі відзначається щорічно. От і в цьому році студенти  підготували змістовні розповіді про історію стоматології та кращих лікарів України. На фото: миттєвості свята День стоматолога 2015.
22 січня вся Україна відзначила вікопомні події - День Соборності і Свободи України. Напередодні усі студенти нашого училища провели урочисту лінійку. У вестибюлі училища майорить державний прапор України і золотий Тризуб. Про важливі етапи нашої історії розповів викладач історії Шевчук О.Б. та студентки Давидюк Н., Сердюк В., Котяш Ю.
Цікаві і хвилюючі розповіді про історію України ефектно доповнював студентський вокальний ансамбль у складі Ковбасюк І., Лахманкова М., Матюка О., який виконав українські народні та естрадні історичні пісні. Студентка ІІ-А Павлович В. прочитала поезії сучасників про цю хвилюючу подію.
Студенти училища, як і весь народ України, вболівають за її майбутнє, з тривогою слідкують за воєнними діями на сході держави. Молодь брала участь у акціях «Допоможи Майдану», «Волонтери – воїнам АТО», «Допоможемо воїнам АТО». Студенти-медики перерахували значні суми на благодійні рахунки воїнам, зустрічаються із земляками, які приїжджають з поля бою на короткий відпочинок.
Ось чергова зустріч 19 січня 2015 р. Своїх мужніх захисників з квітами радо вітали студенти.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10