Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

ЗНОДодаток
до листа РОІППО
від 26.04.2018 № 01-16/476
Завчасно підготуйте документи на ЗНО-2018!
         Кожен, хто зареєстрований для участі в ЗНО-2018, отримав від Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти конверт із документами, що містив:
·        Сертифікат учасника ЗНО-2018
·        Інформаційну картку
Із метою запобігання непорозумінь та нестандартних ситуацій під час допуску до пунктів проведення ЗНО, просимо перевірити персональні дані (прізвище, ім’я по батькові, номер документа й номер голографічної наліпки на Сертифікаті, а також дату народження, перелік предметів, мову перекладу що міститься в інформаційній картці).
    Якщо Ви виявили якісь розбіжності, просимо звертатись до Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
   Із 30 квітня 2018 року учасники зможуть роздрукувати запрошення-перепустки в пункти тестування з інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за допомогою номера Сертифіката і PIN-кода, що міститься на ньому.
Для допуску в пункт проведення ЗНО завчасно підготуйте необхідні документи:
·        Сертифікат ЗНО-2018;
·        оригінал документа, за яким проводилась реєстрація (паспорт, свідоцтво про народження чи документ, серія та номер якого зазначені у Сертифікаті);
·        запрошення-перепустку, де вказано дати проведення тестування та адреси пунктів проведення ЗНО.
Нагадуємо! Без Сертифіката чи оригіналу документа, що посвідчує особу, абітурієнта НЕ ДОПУСТЯТЬ до пункту проведення ЗНО.
У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти зберігаються Сертифікати учасників, які не вказали поштової адреси і конверти із Сертифікатами, які були повернені з поштових відділень.
        
Хай щастить!