Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Приймальна комісія









                                                    Виписка з протоколу №1
             Засідання приймальної комісії від 01 червня 2017р.
Слухали:1. Про розподіл  обов’язків між членами приймальної комісії.
Ухвалили:
1.Розподілити обов’язки між членами комісії в наступному порядку:

1)Кравець В.Р.- голова приймальної комісії,директор училища;
2)Чорнобрива Н.В.- заступник голови приймальної комісії,заступник директора з навчальної роботи;
3)Костюк О.І.- член комісії,відповідальний за профорієнтаційну роботу,головний лікар Рокитнівської  ЦРЛ(за згодою);
4)Кравченко В.М.- відповідальний секретар приймальної комісії,викладач училища;
5)Чубик О.О.- член комісії,відповідальний за профорієнтаційну та інформаційну роботу серед абітурієнтів,викладач училища;
6)Кисорець Л.І.- заступник відповідального секретаря,викладач училища;
7)Богданець С.І.- уповноважена особа приймальної комісії з прийому та розгляду електронних заяв, адміністратор ЄДЕБО;
8)Боровець Б.А.- член комісії,голова студентської ради Рокитнівського медичного училища.

  Слухали:2.Ознайомлення з Умовами прийому до вищих навчальних закладів
                   України   в 2017 році.
Ухвалили:
         2. Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2017 р. прийняти
  до чіткого виконання.

  Слухали:3.Ознайомлення з правилами прийому до Рокитнівського медичного 
                    училища в 2017році.
Ухвалили:
         3.Інформацію голови приймальної комісії взяти до уваги. Під час роботи приймальної комісії чітко керуватись Правилами прийому до Рокитнівського медичного училища в 2017р.

  Слухали:4. Про стан профорієнтаційної роботи і підготовку до нового прийому
                    на  2017-2018 н.р.
Ухвалили:
         4.Затвердити план заходів по профорієнтаційній роботі та організації прийому студентів на І-ІІ курси Рокитнівського медичного училища в 2017р.

   Голова приймальної комісії                                                    В.Р.Кравець

   Відповідальний секретар                                                         В.М.Кравченко

                                                    Виписка з протоколу №2
                      Засідання приймальної комісії від 08 червня 2017р.

Слухали:1. Ознайомлення  з Положенням про Приймальну комісію Рокитнівського
                      медичного училища.       

Ухвалили:
1.В роботі приймальної комісії чітко дотримуватись Положення про Приймальну комісію Рокитнівського медичного училища.

  Слухали:2. Про затвердження Плану заходів з упередження корупційних діянь при 
                    проведенні вступної кампанії 2017р.    

Ухвалили:
   2. Затвердити  «План заходів з упередження корупційних діянь при проведенні вступної кампанії 2017р.»

  Слухали:3.Розгляд «Положення про проведення вступних випробувань з біології
                     у 2017р».

Ухвалили:
  3. Затвердити « Положення про проведення вступних випробувань з біології у формі екзамену та співбесіди до Рокитнівського медичного училища у 2017р».


  Слухали:4. Розгляд «Положення про проведення вступних випробувань  з
                     української мови у 2017р».

Ухвалили:
  4. Затвердити « Положення про проведення вступних випробувань з української мови у формі екзамену та співбесіди до Рокитнівського медичного училища  у 2017р».

   Слухали:5. Розгляд «Положення про проведення творчого конкурсу «Ліплення»
                     У 2017р.

Ухвалили:
  5. Затвердити « Положення про творчий конкурс «Ліплення»  при вступі до Рокитнівського медичного училища  у 2017р».


  Слухали:6. Розгляд «Положення про апеляційну комісію Рокитнівського медичного
                     училища».

Ухвалили:
 6. Затвердити « Положення про апеляційну комісію Рокитнівського медичного училища  у 2017р».

   Голова приймальної комісії                                                    В.Р.Кравець

   Відповідальний секретар                                                         В.М.Кравченко 

                                                 Виписка з протоколу №3
                       Засідання приймальної комісії від 15 червня 2017р.

Слухали:1. Про створення структурних підрозділів приймальної комісії Рокитнів-
                  ського медичного училища.

Ухвалили:
1.                Створити предметну екзаменаційну комісію з біології для проведення вступних випробувань з біології на основі базової середньої освіти.
2.                Створити предметну екзаменаційну комісію з української мови  для проведення вступних випробувань з української мови на основі базової середньої освіти.
3.                Створити предметну екзаменаційну комісію для проведення творчого конкурсу «Ліплення» для вступників на спеціалізацію «Стоматологія ортопедична»  на основі повної загальної  середньої освіти.
4.                Створити комісію для проведення співбесіди зі вступниками,які згідно з Прави-лами прийому до Рокитнівського медичного училища у 2017 році мають право
         на її проходження.
5.                Створити апеляційну комісію для розгляду апеляцій вступників.

  Слухали:2.Про встановлення квот  для зарахування осіб згідно розділу ІІІ Правил
                   Прийому до Рокитнівського медичного училища  в 2017р.

Ухвалили:
  2. Затвердити квоти для зарахування за державним замовленням відповідно до
  обсягу державного замовлення на 2017 рік у такій кількості:
 -Лікувальна справа  - 2особи
 -Сестринська справа  - 2 особи
 -Стоматологія  -1 особа
 -Стоматологія ортопедична  -1 особа

   Голова приймальної комісії                                                    В.Р.Кравець

   Відповідальний секретар                                                         В.М.Кравченко

                                                 Виписка з протоколу №4
                       Засідання приймальної комісії від 22 червня 2017р.

 Слухали:1. Про план прийому студентів до Рокитнівського медичного училища
                    У  2017 році.

Ухвалили:
 1.Затвердити план прийому студентів до Рокитнівського медичного училища в 2017 році.

  Слухали:2.Про  затвердження програм вступних випробувань з біології, українсь-
  кої мови та творчого конкурсу «Ліплення» на 2017 рік.
       
Ухвалили:
1.                Затвердити  програми  вступних випробувань з біології, української мови та  творчого конкурсу «Ліплення» на 2017 рік.
2.                Опублікувати програми вступних випробувань на сайті Рокитнівського медич-
      ного училища

     Голова приймальної комісії                                                    В.Р.Кравець

     Відповідальний секретар                                                         В.М.Кравченко

                                                 Виписка з протоколу №5
                       Засідання приймальної комісії від 29червня 2017р.

Слухали:1. Про затвердження розкладу вступних випробувань на 2017 рік.

Ухвалили:
1.Затвердити розклади  вступних випробувань  на  спеціалізації «Лікувальна справа»,
«Сестринська справа», «Стоматологія», «Стоматологія ортопедична» на 2017 рік.

  Слухали:2. Про затвердження  вартості навчання у 2017 році.

Ухвалили:
1.Затвердити  вартість навчання за кошти фізичних і юридичних осіб
на  2017-2018 н.р. на контрактну форму навчання у розмірах, що подані у калькуляції.

  Слухали:3. Про затвердження персонального складу предметних екзаменаційних
                    комісій.

Ухвалили:
1.Ввести в склад предметної екзаменаційної комісії з біології двох викладачів.
2.Ввести в склад предметної екзаменаційної комісії з української мови двох   викладачів.
3.Ввести в склад предметної екзаменаційної комісії з творчого конкурсу «Ліплення» двох викладачів.
4.Ввести в складу апеляційної комісії чотирьох  членів комісії.

        Голова приймальної комісії                                                    В.Р.Кравець

        Відповідальний секретар                                                         В.М.Кравченко

                                                 Виписка з протоколу №6
                       Засідання приймальної комісії від 04 липня 2017р.

Слухали:1. Про розрахунок середнього бала свідоцтва про базову загальну
                  середню освіту.
Ухвалили:
1.Затвердити розрахунок середнього бала в документі про освіту наступних
  абітурієнтів:
   - Лобащук Ольга Олександрівна
   - Подік Лілія Геннадіївна
2. Затвердити перерахований  бал в документі про освіту абітурієнта:
  - Вакульчук Микола Михайлович

Слухали:2. Розгляд особових справ абітурієнтів.

Ухвалили:
    Допустити до проходження вступних випробувань наступних абітурієнтів:
 -  Спеціалізація «Лікувальна справа»
1.                Велісейко Тетяна Петрівна
2.                Данильченко Тетяна Сергіївна
3.                Тріщук Наталія Олександрівна
4.                Остапчук Вікторія Володимирівна
5.                Сергійчук Марія Сергіївна
6.                Нечай Ольга Олександрівна
7.                Мигловець Ілона Вікторівна
8.                Трохимчук Дана Андріївна
9.                Міркевич Вікторія Олегівна
10.           Десятник Оксана Миколаївна
11.           Бодашко Софія Григорівна
12.           Буткевич Ольга Юріївна
13.           Бикова Анна Володимирівна
14.           Куришко  Оксана Олександрівна
15.           Місечко Валентина Федорівна
16.           Мидловець Катерина Василівна
17.           Дякова Анастасія Василівна
18.           Бабійчук Роман Станіславович
19.           Ковердюк Дмитро Констянтинович
20.           Вакульчук Микола Михайлович
21.           Поврознюк Сергій Сергійович
22.           Ковтун Христина Олегівна
23.           Жакун Людмила Юріївна
24.           Жакун Ірина Іванівна
25.           Менжега Ольга Василівна
26.           Андруховець Аліна Іванівна
27.           Подік Лілія Геннадіївна
28.           Данильчук Тетяна Анатоліївна
-  Спеціалізація «Сестринська справа»
1.                Данильченко Тетяна Сергіївна
2.                Лобащук Ольга Олександрівна
3.                Тріщук Наталія Олександрівна
4.                Остапчук Вікторія Володимирівна
5.                Сергійчук Марія Сергіївна
6.                Нечай Ольга Олександрівна
7.                Трохимчук Дана Андріївна
8.                Міркевич Вікторія Олегівна
9.                Десятник Оксана Миколаївна
10.           Бодашко Софія Григорівна
11.           Куришко  Оксана Олександрівна
12.           Місечко Валентина Федорівна
13.           Мидловець Катерина Василівна
14.           Саковець Ангеліна Ігорівна
15.           Дякова Анастасія Василівна
16.           Мільто Наталія Вікторівна
17.           Лобач Ірина Петрівна
18.           Кузьмич Зоряна Миколаївна
19.           Жакун Людмила Юріївна
20.           Жакун Ірина Іванівна
21.           Менжега Ольга Василівна
22.           Андруховець Аліна Іванівна
23.           Подік Лілія Геннадіївна
24.           Данильчук Тетяна Анатоліївна
-                     Спеціалізація «Стоматологія»
1.                Лобащук Ольга Олександрівна
2.                Гаврилюк Вікторія Романівна
3.                Бабійчук Роман Станіславович
4.                Ковердюк Дмитро Костянтинович
5.                Смик Іван Леонідович
6.                Матюща Володимир Віталійович
7.                Корінь Наталія Михалівна
8.                Поврознюк Сергій Сергійович
9.                Присяжнюк Олексій Анатолійович
10.           Менжега Ольга Василівна

  
          Голова приймальної комісії:                                             В. Р. Кравець

          Відповідальний секретар:                                                  В. М. Кравченко

Виписка з протоколу №7
                       Засідання приймальної комісії від  07 липня 2017р.

Слухали:1. Про розрахунок середнього бала свідоцтва про базову загальну
                  середню освіту.
                                                                             Ухвалили:

1.Затвердити розрахунок середнього бала в документі про освіту наступних
  абітурієнтів:
   - Гаврильчик Артур Васильович

Слухали:2. Розгляд особових справ абітурієнтів.

                                                                             Ухвалили:
    Допустити  до проходження  вступних  випробувань  наступних  абітурієнтів:
                              -  Спеціалізація «Лікувальна справа»:
1.Терещук Аліна Сергіївна
2.Радчук Анастасія Сергіївна
3.Котяш Олена Вікторівна
4.Власюк Богдан Володимирович
5.Покидько Микола Володимирович
6.Бондар Оксана Володимирівна
7.Фурманець Ніна Андріївна
8.Сидорчук Дарина Сергіївна
9.Царук Неля Василівна
10.Круглик Софія Петрівна
11.Дем’яник Леся Романівна
12.Опалько Раїса Анатоліївна
13.Гайкевич Руслана Вікторівна
14.Стельмах Ельвіна Петрівна
15.Горайчук Валентина Олександрівна
16.Цалковська Анна Сергіївна
17.Смик Мирослава Михайлівна
18.Барнатович Марія Федорівна
19.Семенчук Володимир Савелійович
20.Остаповець Мирослава Миколаївна
21.Боковець Любомир Олександрович
22.Кузьмич Вікторія Олександрівна
                                      -Спеціалізація «Стоматологія»:
1.Чабан Григорій Вікторович
2.Котяш Олена Вікторівна
3.Власюк Богдан Володимирович
4.Фурманець Ніна Андріївна
5.Сидорчук Дарина Сергіївна
6.Круглик Софія Петрівна
7.Дем’яник Леся Романівна
8.Редько Карина Ігорівна
9.гаврильчик Артур Васильович
10.Стельмах Ельвіна Петрівна
11.Семенчук Володимир Савелійович
12.Боковець Любомир Олександрович
                              -Спеціалізація «Сестринська справа»:
1.Радчук Анастасія Сергіївна
2.Котяш Олена Вікторівна
3.Покидько Микола Володимирович
4.Бондар Оксана Володимирівна
5.Фурманець Ніна Андріївна
6.Сидорчук Дарина Сергіївна
7.Круглик Софія Петрівна
8.Дем’яник Леся Романівна
9.Опалько Раїса Анатоліївна
10.Гайкевич Руслана Вікторівна
11.Стельмах Ельвіна Петрівна
12.Горайчук Валентина Олександрівна
13.Цалковська Анна Сергіївна
14.Смик Мирослава Михайлівна
15.Барнатович Марія Федорівна
16.Остаповець Мирослава Миколаївна
17.Кузьмич Вікторія Ярославівна


        Голова приймальної комісії:                                           В. Р. Кравець


        Відповідальний секретар:                                                В. М. Кравченко

Виписка з протоколу №8
                       Засідання приймальної комісії від  11 липня 2017р.

Слухали:1. Розгляд особових справ абітурієнтів.

                                                                             Ухвалили:
    Допустити  до проходження  вступних  випробувань  наступних  абітурієнтів:

                              -  Спеціалізація «Лікувальна справа»:
1.Свищевський Андрій Геннадійович
2.Лобач Ірина Петрівна
3.Гайчук Юрій Михайлович
4.Шах Віра Валеріївна
5.Жакун Вікторія Валентинівна
6.Коханевич Марія Степанівна
7.Покотило Христина Олександрівна
8.Гордійчук Альона Сергіївна
9.Мельник Олександра Олександрівна
10.Яковець Катерина Леонідівна
11.Лозян Настя Олексіївна
12.Кулакевич Марина Юріївна

                                -Спеціалізація «Сестринська справа»:
1. Свищевський Андрій Геннадійович
2.Булак Юлія Володимирівна
3. Шах Віра Валеріївна
4. Жакун Вікторія Валентинівна
5. Коханевич Марія Степанівна
6. Покотило Христина Олександрівна
7. Гордійчук Альона Сергіївна
8. Мельник Олександра Олександрівна
9. Яковець Катерина Леонідівна
10. Лозян Настя Олексіївна
11. Кулакевич Марина Юріївна
12.Пахнюк Аліна Анатоліївна

                                 -Спеціалізація «Стоматологія»:
1. Свищевський Андрій Геннадійович
2. Гайчук Юрій Михайлович
3. Жакун Вікторія Валентинівна
4. Покотило Христина Олександрівна
5. Мельник Олександра Олександрівна


        Голова приймальної комісії:                                           В. Р. Кравець


        Відповідальний секретар:                                                В. М. Кравченко