Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Приймальна комісія









                                                    Виписка з протоколу №1
             Засідання приймальної комісії від 01 червня 2017р.
Слухали:1. Про розподіл  обов’язків між членами приймальної комісії.
Ухвалили:
1.Розподілити обов’язки між членами комісії в наступному порядку:

1)Кравець В.Р.- голова приймальної комісії,директор училища;
2)Чорнобрива Н.В.- заступник голови приймальної комісії,заступник директора з навчальної роботи;
3)Костюк О.І.- член комісії,відповідальний за профорієнтаційну роботу,головний лікар Рокитнівської  ЦРЛ(за згодою);
4)Кравченко В.М.- відповідальний секретар приймальної комісії,викладач училища;
5)Чубик О.О.- член комісії,відповідальний за профорієнтаційну та інформаційну роботу серед абітурієнтів,викладач училища;
6)Кисорець Л.І.- заступник відповідального секретаря,викладач училища;
7)Богданець С.І.- уповноважена особа приймальної комісії з прийому та розгляду електронних заяв, адміністратор ЄДЕБО;
8)Боровець Б.А.- член комісії,голова студентської ради Рокитнівського медичного училища.

  Слухали:2.Ознайомлення з Умовами прийому до вищих навчальних закладів
                   України   в 2017 році.
Ухвалили:
         2. Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2017 р. прийняти
  до чіткого виконання.

  Слухали:3.Ознайомлення з правилами прийому до Рокитнівського медичного 
                    училища в 2017році.
Ухвалили:
         3.Інформацію голови приймальної комісії взяти до уваги. Під час роботи приймальної комісії чітко керуватись Правилами прийому до Рокитнівського медичного училища в 2017р.

  Слухали:4. Про стан профорієнтаційної роботи і підготовку до нового прийому
                    на  2017-2018 н.р.
Ухвалили:
         4.Затвердити план заходів по профорієнтаційній роботі та організації прийому студентів на І-ІІ курси Рокитнівського медичного училища в 2017р.

   Голова приймальної комісії                                                    В.Р.Кравець

   Відповідальний секретар                                                         В.М.Кравченко

                                                    Виписка з протоколу №2
                      Засідання приймальної комісії від 08 червня 2017р.

Слухали:1. Ознайомлення  з Положенням про Приймальну комісію Рокитнівського
                      медичного училища.       

Ухвалили:
1.В роботі приймальної комісії чітко дотримуватись Положення про Приймальну комісію Рокитнівського медичного училища.

  Слухали:2. Про затвердження Плану заходів з упередження корупційних діянь при 
                    проведенні вступної кампанії 2017р.    

Ухвалили:
   2. Затвердити  «План заходів з упередження корупційних діянь при проведенні вступної кампанії 2017р.»

  Слухали:3.Розгляд «Положення про проведення вступних випробувань з біології
                     у 2017р».

Ухвалили:
  3. Затвердити « Положення про проведення вступних випробувань з біології у формі екзамену та співбесіди до Рокитнівського медичного училища у 2017р».


  Слухали:4. Розгляд «Положення про проведення вступних випробувань  з
                     української мови у 2017р».

Ухвалили:
  4. Затвердити « Положення про проведення вступних випробувань з української мови у формі екзамену та співбесіди до Рокитнівського медичного училища  у 2017р».

   Слухали:5. Розгляд «Положення про проведення творчого конкурсу «Ліплення»
                     У 2017р.

Ухвалили:
  5. Затвердити « Положення про творчий конкурс «Ліплення»  при вступі до Рокитнівського медичного училища  у 2017р».


  Слухали:6. Розгляд «Положення про апеляційну комісію Рокитнівського медичного
                     училища».

Ухвалили:
 6. Затвердити « Положення про апеляційну комісію Рокитнівського медичного училища  у 2017р».

   Голова приймальної комісії                                                    В.Р.Кравець

   Відповідальний секретар                                                         В.М.Кравченко 

                                                 Виписка з протоколу №3
                       Засідання приймальної комісії від 15 червня 2017р.

Слухали:1. Про створення структурних підрозділів приймальної комісії Рокитнів-
                  ського медичного училища.

Ухвалили:
1.                Створити предметну екзаменаційну комісію з біології для проведення вступних випробувань з біології на основі базової середньої освіти.
2.                Створити предметну екзаменаційну комісію з української мови  для проведення вступних випробувань з української мови на основі базової середньої освіти.
3.                Створити предметну екзаменаційну комісію для проведення творчого конкурсу «Ліплення» для вступників на спеціалізацію «Стоматологія ортопедична»  на основі повної загальної  середньої освіти.
4.                Створити комісію для проведення співбесіди зі вступниками,які згідно з Прави-лами прийому до Рокитнівського медичного училища у 2017 році мають право
         на її проходження.
5.                Створити апеляційну комісію для розгляду апеляцій вступників.

  Слухали:2.Про встановлення квот  для зарахування осіб згідно розділу ІІІ Правил
                   Прийому до Рокитнівського медичного училища  в 2017р.

Ухвалили:
  2. Затвердити квоти для зарахування за державним замовленням відповідно до
  обсягу державного замовлення на 2017 рік у такій кількості:
 -Лікувальна справа  - 2особи
 -Сестринська справа  - 2 особи
 -Стоматологія  -1 особа
 -Стоматологія ортопедична  -1 особа

   Голова приймальної комісії                                                    В.Р.Кравець

   Відповідальний секретар                                                         В.М.Кравченко

                                                 Виписка з протоколу №4
                       Засідання приймальної комісії від 22 червня 2017р.

 Слухали:1. Про план прийому студентів до Рокитнівського медичного училища
                    У  2017 році.

Ухвалили:
 1.Затвердити план прийому студентів до Рокитнівського медичного училища в 2017 році.

  Слухали:2.Про  затвердження програм вступних випробувань з біології, українсь-
  кої мови та творчого конкурсу «Ліплення» на 2017 рік.
       
Ухвалили:
1.                Затвердити  програми  вступних випробувань з біології, української мови та  творчого конкурсу «Ліплення» на 2017 рік.
2.                Опублікувати програми вступних випробувань на сайті Рокитнівського медич-
      ного училища

     Голова приймальної комісії                                                    В.Р.Кравець

     Відповідальний секретар                                                         В.М.Кравченко

                                                 Виписка з протоколу №5
                       Засідання приймальної комісії від 29червня 2017р.

Слухали:1. Про затвердження розкладу вступних випробувань на 2017 рік.

Ухвалили:
1.Затвердити розклади  вступних випробувань  на  спеціалізації «Лікувальна справа»,
«Сестринська справа», «Стоматологія», «Стоматологія ортопедична» на 2017 рік.

  Слухали:2. Про затвердження  вартості навчання у 2017 році.

Ухвалили:
1.Затвердити  вартість навчання за кошти фізичних і юридичних осіб
на  2017-2018 н.р. на контрактну форму навчання у розмірах, що подані у калькуляції.

  Слухали:3. Про затвердження персонального складу предметних екзаменаційних
                    комісій.

Ухвалили:
1.Ввести в склад предметної екзаменаційної комісії з біології двох викладачів.
2.Ввести в склад предметної екзаменаційної комісії з української мови двох   викладачів.
3.Ввести в склад предметної екзаменаційної комісії з творчого конкурсу «Ліплення» двох викладачів.
4.Ввести в складу апеляційної комісії чотирьох  членів комісії.

        Голова приймальної комісії                                                    В.Р.Кравець

        Відповідальний секретар                                                         В.М.Кравченко

                                                 Виписка з протоколу №6
                       Засідання приймальної комісії від 04 липня 2017р.

Слухали:1. Про розрахунок середнього бала свідоцтва про базову загальну
                  середню освіту.
Ухвалили:
1.Затвердити розрахунок середнього бала в документі про освіту наступних
  абітурієнтів:
   - Лобащук Ольга Олександрівна
   - Подік Лілія Геннадіївна
2. Затвердити перерахований  бал в документі про освіту абітурієнта:
  - Вакульчук Микола Михайлович

Слухали:2. Розгляд особових справ абітурієнтів.

Ухвалили:
    Допустити до проходження вступних випробувань наступних абітурієнтів:
 -  Спеціалізація «Лікувальна справа»
1.                Велісейко Тетяна Петрівна
2.                Данильченко Тетяна Сергіївна
3.                Тріщук Наталія Олександрівна
4.                Остапчук Вікторія Володимирівна
5.                Сергійчук Марія Сергіївна
6.                Нечай Ольга Олександрівна
7.                Мигловець Ілона Вікторівна
8.                Трохимчук Дана Андріївна
9.                Міркевич Вікторія Олегівна
10.           Десятник Оксана Миколаївна
11.           Бодашко Софія Григорівна
12.           Буткевич Ольга Юріївна
13.           Бикова Анна Володимирівна
14.           Куришко  Оксана Олександрівна
15.           Місечко Валентина Федорівна
16.           Мидловець Катерина Василівна
17.           Дякова Анастасія Василівна
18.           Бабійчук Роман Станіславович
19.           Ковердюк Дмитро Констянтинович
20.           Вакульчук Микола Михайлович
21.           Поврознюк Сергій Сергійович
22.           Ковтун Христина Олегівна
23.           Жакун Людмила Юріївна
24.           Жакун Ірина Іванівна
25.           Менжега Ольга Василівна
26.           Андруховець Аліна Іванівна
27.           Подік Лілія Геннадіївна
28.           Данильчук Тетяна Анатоліївна
-  Спеціалізація «Сестринська справа»
1.                Данильченко Тетяна Сергіївна
2.                Лобащук Ольга Олександрівна
3.                Тріщук Наталія Олександрівна
4.                Остапчук Вікторія Володимирівна
5.                Сергійчук Марія Сергіївна
6.                Нечай Ольга Олександрівна
7.                Трохимчук Дана Андріївна
8.                Міркевич Вікторія Олегівна
9.                Десятник Оксана Миколаївна
10.           Бодашко Софія Григорівна
11.           Куришко  Оксана Олександрівна
12.           Місечко Валентина Федорівна
13.           Мидловець Катерина Василівна
14.           Саковець Ангеліна Ігорівна
15.           Дякова Анастасія Василівна
16.           Мільто Наталія Вікторівна
17.           Лобач Ірина Петрівна
18.           Кузьмич Зоряна Миколаївна
19.           Жакун Людмила Юріївна
20.           Жакун Ірина Іванівна
21.           Менжега Ольга Василівна
22.           Андруховець Аліна Іванівна
23.           Подік Лілія Геннадіївна
24.           Данильчук Тетяна Анатоліївна
-                     Спеціалізація «Стоматологія»
1.                Лобащук Ольга Олександрівна
2.                Гаврилюк Вікторія Романівна
3.                Бабійчук Роман Станіславович
4.                Ковердюк Дмитро Костянтинович
5.                Смик Іван Леонідович
6.                Матюща Володимир Віталійович
7.                Корінь Наталія Михалівна
8.                Поврознюк Сергій Сергійович
9.                Присяжнюк Олексій Анатолійович
10.           Менжега Ольга Василівна

  
          Голова приймальної комісії:                                             В. Р. Кравець

          Відповідальний секретар:                                                  В. М. Кравченко

Виписка з протоколу №7
                       Засідання приймальної комісії від  07 липня 2017р.

Слухали:1. Про розрахунок середнього бала свідоцтва про базову загальну
                  середню освіту.
                                                                             Ухвалили:

1.Затвердити розрахунок середнього бала в документі про освіту наступних
  абітурієнтів:
   - Гаврильчик Артур Васильович

Слухали:2. Розгляд особових справ абітурієнтів.

                                                                             Ухвалили:
    Допустити  до проходження  вступних  випробувань  наступних  абітурієнтів:
                              -  Спеціалізація «Лікувальна справа»:
1.Терещук Аліна Сергіївна
2.Радчук Анастасія Сергіївна
3.Котяш Олена Вікторівна
4.Власюк Богдан Володимирович
5.Покидько Микола Володимирович
6.Бондар Оксана Володимирівна
7.Фурманець Ніна Андріївна
8.Сидорчук Дарина Сергіївна
9.Царук Неля Василівна
10.Круглик Софія Петрівна
11.Дем’яник Леся Романівна
12.Опалько Раїса Анатоліївна
13.Гайкевич Руслана Вікторівна
14.Стельмах Ельвіна Петрівна
15.Горайчук Валентина Олександрівна
16.Цалковська Анна Сергіївна
17.Смик Мирослава Михайлівна
18.Барнатович Марія Федорівна
19.Семенчук Володимир Савелійович
20.Остаповець Мирослава Миколаївна
21.Боковець Любомир Олександрович
22.Кузьмич Вікторія Олександрівна
                                      -Спеціалізація «Стоматологія»:
1.Чабан Григорій Вікторович
2.Котяш Олена Вікторівна
3.Власюк Богдан Володимирович
4.Фурманець Ніна Андріївна
5.Сидорчук Дарина Сергіївна
6.Круглик Софія Петрівна
7.Дем’яник Леся Романівна
8.Редько Карина Ігорівна
9.гаврильчик Артур Васильович
10.Стельмах Ельвіна Петрівна
11.Семенчук Володимир Савелійович
12.Боковець Любомир Олександрович
                              -Спеціалізація «Сестринська справа»:
1.Радчук Анастасія Сергіївна
2.Котяш Олена Вікторівна
3.Покидько Микола Володимирович
4.Бондар Оксана Володимирівна
5.Фурманець Ніна Андріївна
6.Сидорчук Дарина Сергіївна
7.Круглик Софія Петрівна
8.Дем’яник Леся Романівна
9.Опалько Раїса Анатоліївна
10.Гайкевич Руслана Вікторівна
11.Стельмах Ельвіна Петрівна
12.Горайчук Валентина Олександрівна
13.Цалковська Анна Сергіївна
14.Смик Мирослава Михайлівна
15.Барнатович Марія Федорівна
16.Остаповець Мирослава Миколаївна
17.Кузьмич Вікторія Ярославівна


        Голова приймальної комісії:                                           В. Р. Кравець


        Відповідальний секретар:                                                В. М. Кравченко


Виписка з протоколу №8
                       Засідання приймальної комісії від  11 липня 2017р.

Слухали:1. Розгляд особових справ абітурієнтів.

                                                                             Ухвалили:
    Допустити  до проходження  вступних  випробувань  наступних  абітурієнтів:

                              -  Спеціалізація «Лікувальна справа»:
1.Свищевський Андрій Геннадійович
2.Лобач Ірина Петрівна
3.Гайчук Юрій Михайлович
4.Шах Віра Валеріївна
5.Жакун Вікторія Валентинівна
6.Коханевич Марія Степанівна
7.Покотило Христина Олександрівна
8.Гордійчук Альона Сергіївна
9.Мельник Олександра Олександрівна
10.Яковець Катерина Леонідівна
11.Лозян Настя Олексіївна
12.Кулакевич Марина Юріївна

                                -Спеціалізація «Сестринська справа»:
1. Свищевський Андрій Геннадійович
2.Булак Юлія Володимирівна
3. Шах Віра Валеріївна
4. Жакун Вікторія Валентинівна
5. Коханевич Марія Степанівна
6. Покотило Христина Олександрівна
7. Гордійчук Альона Сергіївна
8. Мельник Олександра Олександрівна
9. Яковець Катерина Леонідівна
10. Лозян Настя Олексіївна
11. Кулакевич Марина Юріївна
12.Пахнюк Аліна Анатоліївна

                                 -Спеціалізація «Стоматологія»:
1. Свищевський Андрій Геннадійович
2. Гайчук Юрій Михайлович
3. Жакун Вікторія Валентинівна
4. Покотило Христина Олександрівна
5. Мельник Олександра Олександрівна


        Голова приймальної комісії:                                           В. Р. Кравець


        Відповідальний секретар:                                                В. М. Кравченко
                                                 Виписка з протоколу №9
                       Засідання приймальної комісії від  14  липня 2017р.

Слухали:1. Про розрахунок середнього бала свідоцтва про базову загальну
                  середню освіту.
                                                                             Ухвалили:
1.Затвердити розрахунок середнього бала в документі про освіту наступних
  абітурієнтів:
   - Мигловець Дарина Сергіївна-9,3
   - Пишевська Марія Анатоліївна-9,3
2. Затвердити перерахований  бал в документі про освіту абітурієнта:
  - Круглик Софія Петрівна-9,3
                                                                              
Слухали:2. Розгляд особових справ абітурієнтів.
                                                                             Ухвалили:
    Допустити  до проходження  вступних  випробувань  наступних  абітурієнтів:

                              -  Спеціалізація «Лікувальна справа»:
1.Шевчук Анастасія Володимирівна
2.Мелещук Тетяна Вікторівна
3.Пехотін Микола Валерійович
4.Остаповець Надія Андріївна
5.Хільковець Ірина Андріївна
6.Торгонська Інна Павлівна
7.Базака Анастасія Олександрівна
8.Лозян Анастасія Миколаївна
9.Кузьмич Зоряна Миколаївна
10.Шульжик Наталія Анатоліївна
11.Коханевич Карина Вадимівна

                                -Спеціалізація «Сестринська справа»:
1.Шевчук Анастасія Володимирівна
2.Мелещук Тетяна Вікторівна
3.Остаповець Надія Андріївна
4.Пишевська Марія Анатоліївна
5.Мигловець Дарина Сергіївна
6. Лозян Анастасія Миколаївна
7. Шульжик Наталія Анатоліївна
8. Коханевич Карина Вадимівна


                                -Спеціалізація «Стоматологія»:
1.Мелещук Тетяна Вікторівна
2.Рябущиць Владислав Володимирович
3.Нагорна Олена Анатоліївна
4. Торгонська Інна Павлівна
5. Базака Анастасія Олександрівна
6.Пишевська Марія Анатоліївна
7.Мигловець Дарина Сергіївна
8. Щерба Альона Тагирівна
9. Хомич Іван Валентинович

                      -Спеціалізація «Стоматологія ортопедична»:
1.Кравченя Володимир Петрович
2.Пожарський Микола Анатолійович
3.Сиротюк Сергій Валерійович
4.Степчук Давид Анатолійович
5.Гордійчук Назар Сергійович
6.Хомич Віта Віталіївна

                    -  Спеціалізація «Лікувальна справа» - ІІ курс:
1.Подерня Інна Василівна
2.Маринич Марія Володимирівна
3.Шкода Катерина Сергіївна
4.Лозян Марія Русланівна

                      -  Спеціалізація «Сетринська справа» - ІІ курс:
1.Шкода Катерина Сергіївна
2.Хомич Віта Віталіївна

                     -  Спеціалізація «Стоматологія» - ІІ курс:
1.Сиротюк Сергій Валерійович


        Голова приймальної комісії:                                           В. Р. Кравець

        Відповідальний секретар:                                                В. М. Кравченко

  
                                                 Виписка з протоколу №10

                       Засідання приймальної комісії  від  17 липня  2017р.

Слухали:1. Розгляд заяви абітурієнтки, про перенесення  вступного іспиту з         
                     української  мови (диктант) з 19.07.2017 р.

                                                                             Ухвалили:
1.Дозволити складати вступний іспит з української мови (диктант) 17 липня
2017 року у складі групи спеціалізації  «Стоматологія»  наступній абітурієнтці
(заява додається):
                     -Остаповець Надія Андріївна



        Голова приймальної комісії:                                           В. Р. Кравець

        Відповідальний секретар:                                                В. М. Кравченко


                                         Виписка з протоколу №11

                       Засідання приймальної комісії від 24 липня 2017р.

       Слухали: 1. Затвердження звітів голів предметних екзаменаційних комісій.

                                                                      Ухвалили:

       Затвердити звіти голів предметних екзаменаційних комісій з біології та української мови.

       Слухали: 2.Про зарахування результатів вступних екзаменів.

                                                                       Ухвалили:

       Зарахувати оцінки, отримані вступниками на вступних екзаменах при
       вступі на декілька спеціальностей, на всі спеціальності , згідно Правил
       прийому до Рокитнівського медичного училища у 2017 році.

        Слухали: 3.Формування та оприлюднення рейтингових списків абітурієнтів,
                           рекомендованих   для зарахування на державну форму навчання.

                                                                        Ухвалили:

        Сформувати рейтингові списки вступників на основі базової загальної середньої освіти та рекомендувати до зарахування на державну форму навчання наступних абітурієнтів (списки  згідно рейтингу ЄДЕБО по спеціалізаціям додаються).

  
         Голова приймальної комісії:                                             В. Р. Кравець

         Відповідальний секретар:                                                  В. М. Кравченко

Виписка з протоколу №12

                       Засідання приймальної комісії від  29 липня 2017р.
                                                                             
Слухали:1. Розгляд особових справ абітурієнтів та електронних заяв.

                                                                             Ухвалили:
    Допустити  до проходження  вступних  випробувань  та участі в конкурсі сертифікатів ЗНО наступних  абітурієнтів:

                              -  Спеціалізація «Стоматологія ортопедична»:
1.Багно Олександр Олександрович
2.Дейнеко Дмитро Васильович
3.Жакун Іван Миколайович
4.Микосянчик Ігор Вікторович
5.Слободянюк Іван Андрійович
6.Буткевич Марія Василівна
7.Заєць Анна Анатоліївна
8.Губеня Тарас Вікторович
9.Бондарчук Артем Володимирович
10.Поповичук Інна Леонідівна

                                -Спеціалізація «Лікувальна справа» ІІ курс:
1.Примак Таміла Сергіївна
2.Красько Сергій Сергійович
3.Ничипорчук Катерина Юріївна
4.Доцюк Дмитро Валерійович
5.Щирук Марина Віталіївна
6. Наумець Любов Олександрівна
7. Пилипчук Інна Анатоліївна
8. Ярмолюк Світлана Миколаївна
9.Лящук Юлія Валеріївна
10.Оліферук Сніжана Леонідівна
11.Наливайко Олена Володимирівна
12.Хаб’юк Катерина Іванівна
13.Мисько Руслана Вікторівна
14Жакун Іван Миколайович
15.Булан Яна Володимирівна

                                -Спеціалізація «Сестринська справа» ІІ курс:
1.Примак Таміла Сергіївна
2.Бекеша Анастасія Миколаївна
3. Оліферук Сніжана Леонідівна
4. Наливайко Олена Володимирівна
5. Хаб’юк Катерина Іванівна
6. Мисько Руслана Вікторівна
7. Потер Юлія Іванівна
8. Булан Яна Володимирівна
9.Антонюк Наталія Іванівна

                                -Спеціалізація «Стоматологія» ІІ курс:
1.Ничипорчук Катерина Юріївна
2.Щирук Марина Віталіївна
3.Лук’яновець Богдана Віталіївна
4. Пилипчук Інна Анатоліївна
5. Жакун Іван Миколайович
6.Доцюк Дмитро Валерійович
7.Наливайко Олена Володимирівна
8.Жулчинський Володимир Євгенович
9.Сумароков Василь Сергійович
10.Кадира Катерина Миколаївна
  

        Голова приймальної комісії:                                           В. Р. Кравець

        Відповідальний секретар:                                                В. М. Кравченко
  


                                                 Виписка з протоколу №13

                       Засідання приймальної комісії від  31 липня 2017 р.
                                                                             
  Слухали: Про зарахування студентів І курсу денної форми навчання за державним  
             замовленням.
                                                                             Ухвалили:
  Зарахувати  студентами  І курсу денної форми навчання за державним  
  замовленням  згідно списку бази ЄДЕБО абітурієнтів,які виконали умови до   зарахування:

                              -  Спеціалізація «Лікувальна справа»:
1.Велісейко Тетяна Петрівна
2.Данильченко Тетяна Сергіївна
3.Мигловець Ілона Вікторівна
4.Трохимчук Дана Андріївна
5.Бодашко Софія Григорівна
6.Бикова Анна Володимирівна
7.Хільковець Ірина Іванівна
8.Коханевич Карина Вадимівна
9.Опалько Раїса Анатоліївна
10.Цалковська Анна Сергіївна
11.Кузьмич Вікторія Ярославівна
12.Коханевич Марія Степанівна
13. Ковтун Христина Олегівна
14.Остаповець Надія Андріївна
15.     Поврознюк Сергій Сергійович
16.     Жакун Людмила Юріївна
17.     Жакун Ірина Іванівна
18.     Менжега Ольга Василівна
19.     Андруховець Аліна Іванівна
20.     Місечко валентина Федорівна

                              - Спеціалізація «Сестринська справа»:
1. Остапчук Вікторія Володимирівна
2. Нечай Ольга Олександрівна       
3.Тріщук Наталія Олександрівна
4. Мидловець Катерина Василівна
5.Дякова Анастасія Василівна
6. Кузьмич Зоряна Миколаївна
7.Мельник Олександра Олександрівна
8.Яковець Катерина Леонідівна
9.Кулакевич Марина Юріївна
10.     Пишевська Марія Анатоліївна
11.     Мигловець Дарина Сергіївна
12.     Радчук Анастасія Сергіївна
13.     Фурманець Ніна Андріївна
14.     Круглик Софія Петрівна
15.     Горайчук Валентина Олександрівна
16.     Смик Мирослава Михайлівна
17.     Барнатович Марія Федорівна

                              -Спеціалізація «Стоматологія»:
1.Лобащук Ольга Олександрівна
2.Ковердюк Дмитро Костянтинович
3.Смик Іван Леонідович
4.Матюша Володимир Віталійович
5.Корінь Наталія Михайлівна
6.Сидорчук Дарина Сергіївна
7.Свищевський Андрій Геннадійович
8.Хомич Іван Валентинович



        Голова приймальної комісії:                                           В. Р. Кравець


        Відповідальний секретар:                                                В. М. Кравченко


                                            Виписка з протоколу №14

                         Засідання приймальної комісії від  03 серпня 2017р.

        Слухали: 1.Формування та оприлюднення рейтингових списків абітурієнтів,
                           рекомендованих   для зарахування на державну форму навчання.

                                                                        Ухвалили:

  1.Сформувати рейтинговий список вступників на основі повної загальної середньо освіти та рекомендувати до зарахування на державну форму навчання наступних абітурієнтів згідно рейтингу ЄДЕБО:

                                  -спеціалізація «Стоматологія ортопедична»:

1.Пожарський Микола Анатолійович                 -квота-1
2.Бондарчук Артем Володимирович
3.Дейнеко Дмитро Васильович
4.Поповичук Інна Леонідівна
5.Багно Олександр Олександрович
6.Жакун Іван Миколайович
7.Степчук Давид Анатолійович
8.Сиротюк Сергій Валерійович
9.Гордійчук Назар Сергійович
10.Буткевич Марія Василівна



         Голова приймальної комісії:                                             В. Р. Кравець

         Відповідальний секретар:                                                В. М. Кравченко



                                                 Виписка з протоколу №15

                       Засідання приймальної комісії від  14 серпня 2017 р.
                                                                             
  Слухали: Про зарахування студентів ІІ курсу денної форми навчання за державним  
                    замовленням.
                                                                             Ухвалили:
  Зарахувати  студентами  ІІ курсу денної форми навчання за державним  
  замовленням  згідно списку бази ЄДЕБО абітурієнтів,які виконали умови до   зарахування:

                              - Спеціалізація «Стоматологія ортопедична»:

1.Багно Олександр Олександрович
2.Бондарчук Артем Володимирович
3.Дейнеко Дмитро Васильович
4.Пожарський Микола Анатолійович     -          квота-1
5.Поповичук Інна Леонідівна



        Голова приймальної комісії:                                           В. Р. Кравець


        Відповідальний секретар:                                                В. М. Кравченко



                                                 Виписка з протоколу №16
                   Засідання приймальної комісії від 17 серпня 2017 р.
                                                                                            
  Слухали: Про зарахування студентів І та ІІ курсу денної форми навчання за  
                     кошти фізичних або юридичних осіб (контракт).
                                                                             Ухвалили:
  Зарахувати  студентами  І та ІІ курсу денної форми навчання за кошти фізичних або юридичних осіб (контракт)  згідно списку бази ЄДЕБО абітурієнтів , які виконали  умови  до  зарахування:

                              -  Спеціалізація «Лікувальна справа»:
1.Лозян Настя Олексіївна
2.Покотило Христина Олександрівна
3.Буткевич Ольга Юріївна
4.Боковець Любомир Олександрович
5.Вакульчук Микола Олександрович
6.Бабійчук Роман Станіславович
7.Лобач Ірина Петрівна
8.Куришко Оксана Олександрівна
9.Лозян Анастасія Олександрівна

                              - Спеціалізація «Сестринська справа»:
1.Пахнюк Аліна Анатоліївна
2.Сергійчук Марія Сергіївна
3.Булак Юлія Володимирівна
4.Данильчук Тетяна Анатоліївна

                              - Спеціалізація «Стоматологія»:
1.Гаврилюк Вікторія Романівна
2.Торгонська Інна Павлівна
3.Рябущиць Владислав Володимирович
4.Гайчук Юрій Михайлович
5.Щерба Альона Тагирівна
6.Присяжнюк Олексій Анатолійович

                           - Спеціалізація «Стоматологія ортопедична» ІІкурс:
1.Степчук Давид Анатолійович
2.Сиротюк Сергій Валерійович
3.Гордійчук Назар Сергійович
4.Буткевич Марія Василівна

                              -  Спеціалізація «Лікувальна справа»  ІІ курс:
1.Подерня Інна Василівна
2.Лозян Марія Русланівна
3.Маринич Марія Володимирівна



        Голова приймальної комісії:                                           В. Р. Кравець


        Відповідальний секретар:                                                В. М. Кравченко