Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

ЗНО


Студентам, які будуть поселяться в гуртожиток на період здачі ЗНО, необхідно  вашим батькам заповнити дану анкету і привезти з собою.  (приймаємо  друковані та писані варіанти).

ЯК ДІЗНАТИСЯ АДРЕСИ ПУНКТІВ ПРОБНОГО ЗНО?


ПРОБНЕ ЗНО
Пробне ЗНО проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.
Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Особи, які зареєструвалися для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:
   ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року;
   виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
   дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
   отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
   психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
   навчитися ефективно розподіляти час;
   оцінити свій рівень навчальних досягнень.
У 2020 році пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться: 
21 березня, з історії України, з математики, з біології, з географії...– 28 березня.
Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 2 березня розміщуватиметься інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування.
Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:
   21 – 23 березня (українська мова і література);
   28 – 30 березня (історія України, математика, біологія, географія...).
Результати тестування будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників:
        з української мови і літератури - 27 березня,
         інших предметів – 3 квітня.
Графік проведення ЗНО

Визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб і зараховується як ДПА та, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2020 році.
Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування
- з математики та  фізики відбудеться не пізніше 12 червня 2020 року;
- з української мови та літератури та  історії України — не пізніше 20 червня 2020 року;

- оголошення результатів з біології, географії — не пізніше 24 червня 2020 року.
Пробне ЗНО
Запрошення-перепустки на пробне ЗНО будуть на інформаційних сторінках учасників 02.03.2020
Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти визначив заклади, які працюватимуть пунктами пробного ЗНО, та здійснив розподіл учасників пробного ЗНО.
  Із 02 березня 2020 року учасники пробного ЗНО з Волинської, Львівської та Рівненської областей можуть роздрукувати запрошення-перепустку для участі у пробному тестуванні, яке розміщене на «Інформаційній сторінці учасника ПЗНО» (логін та пароль доступу учасники отримали під час реєстрації) сайту ЛРЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua. У запрошенні-перепустці вказані адреси пунктів проведення пробного ЗНО.
  Нагадуємо, що допуск учасників у пункти проведення пробного ЗНО здійснюється за наявності документа, що посвідчує особу (паспорта чи свідоцтва про народження), запрошення-перепустки з 10:15 до 10:50.
  Календар пробного ЗНО -2020
21 березня 2020 року – українська мова і література.


28 березня 2020 року – історія України, математика, іноземні мови, географія, фізика, хімія, біологія.


А ти вже зареєструвався на ПРОБНЕ?
Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що 24 січня 2020 року збігає термін реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Нагадуємо, що участь у пробному тестуванні - це можливість попрацювати в атмосфері, максимально наближеній до основної сесії ЗНО 2020, здобути досвід роботи з тестовими зошитами і бланками відповідей, впоратись із завданнями вчасно та  оцінити рівень своєї підготовки.
Досвід показує, що учасники, які брали участь у пробному тестуванні, почувались більш впевнено в пунктах проведення ЗНО під час  основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. 

Не гайте часу, заходьте на сайт ЛРЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua та реєструйтеся!

Про підготовку студентів до ЗНО-2020
Повідомляємо, що на загальному форумі порталу «Освіта Рівненщини» працівниками кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти РОІППО здійснюється інформаційний супровід тем:
у яких розміщується важлива для керівників, викладачів, студентів закладів ЗВО І-ІІ р.а. інформація щодо підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році.
У 2019 році фахівці УЦОЯО та платформа Be Smart / Будь розумним готували ПРОФЕСІЙНІ ВІДЕОКОМЕНТАРІ щодо виконання завдань пробного тесту, пояснюючи, як потрібно працювати з тестовими завданнями, щоб дати правильні відповіді, та до аудіофайлів з іноземних мов, ознайомитись із ними можна, перейшовши за цим гіперпосиланням.
Також пропонуємо для роботи матеріали пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року (тестові зошити, правильні відповіді, схеми оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю, таблиці переведення балі у шкали 1-12 та 100-200 тощо), опрацювати їх можна, перейшовши за цим гіперпосиланням.

ДЛЯ ТИХ, ХТО ЦІКАВИТЬСЯ НОВАЦІЯМИ ЗНО!

1.                     Терміни  проведення ЗНО-2020  (наказ МОН від 11.05.2019 №635):
- реєстрація з 03 лютого до 24 березня 2020 року;
- основна сесія з 21 травня до 16 червня 2020 року;
- додаткова сесія – 25 червня до 17 липня 2020 року. 
2.  Учасники ЗНО зможуть обирати предмети з переліку : українська мова і література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.
3. Кожен учасник ЗНО матиме змогу скласти тест не більше, як із чотирьох предметів.
4. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: з української мови і літератури (українська мова), з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) та третього предмета (із переліку предметів ЗНО) за вибором випускників та учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в 2020 році зараховуватимуть  як результати державної підсумкової атестації (ДПА).
5. Тестові матеріали для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.
6. Для участі в конкурсі на навчання у заклади вищої освіти України абітурієнти зможуть подати Сертифікат ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років (окрім результатів ЗНО з іноземних мов) (р. VII Умов прийому).
7. Результати з іноземних мов прийматимуть до розгляду у приймальні комісії лише у Сертифікатах 2018, 2019 та 2020 року.
8. Абітурієнти матимуть право подати до п’яти заяв (на місця державного та регіонального замовлення) (п.1 р.VI  Умови прийому).

9. Розширено перелік спеціальностей для вступу на магістратуру на які необхідно буде проходити єдиний вступний іспит (Умови прийому).
Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати наш сайт www.lv.testportal.gov.ua і скористатись матеріалами для підготовки до ЗНО: програми ЗНО, характеристики сертифікаційних робіт ЗНО 2020 року та пройти он-лайнове тестування тощо.
Додаткова інформація:
www.testportal.gov.ua  – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;
http://www.lv.testportal.gov.ua/ – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;
0322422660 – гаряча лінія Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Плануєте здобути повну загальну середню освіту у 2020 році? Слід проходити ЗНО-2020? Не знаєте чи справитеся і як все має відбуватись?


Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти пропонує вам ознайомитись з процедурою зовнішнього незалежного оцінювання під час ПРОБНОГО ЗНО та йти на основну сесію ЗНО впевнено!
Радимо скористатись можливістю та пройти процедуру проведення зовнішнього незалежного оцінювання від А до Я.
Зареєструйтесь з 03 по 24 січня 2020 року на сайті www.lv.testportal.gov.uа!
Терміни проведення пробного ЗНО-2020:
21.03.2020 - українська мова та література;
28.03.2020 – біологія, географія, історія України, математика, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, фізика хімія.
Більше інформації про проведення пробного ЗНО розміщено в розділі «Сфера діяльності» «Пробне ЗНО» на сайті Львівського РЦОЯО - www.lv.testportal.gov.ua або на сайті Українського центру оцінювання якості освіти – www.testportal.gov.ua
Пам’ятайте, що участь у пробному ЗНО – це лише підготовка!
Додаткова інформація:
www.testportal.gov.ua  – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;
http://www.lv.testportal.gov.ua/ – сайт Львівського регіонального центру      
оцінювання якості освіти;
0322422660 – гаряча лінія Львівського регіонального центру оцінювання якості
освіти.

Шановні студенти ІІ курсу!!
         З метою підвищення доступності та якості освіти в Україні компанією «EDUGET» створено інноваційний проект з онлайн-підготовки  до зовнішнього незалежного оцінювання «Будь розумним/Ве Smart», в рамках якого кожен студент отримує безкоштовний доступ до курсів підготовки з української мови та літератури, історії України, математики, біології, англійської мови, фізики, хімії та географії.
         Кожен курс містить відеолекції, тренувальні та підсумкові тести у форматі зовнішнього незалежного оцінювання.
         Ознайомитись з проектом «Будь розумним/Ве Smart» та долучитись до нього можна за посиланням: https://besmart.eduget.com/.
З повагою ваші викладачі!