В Рокитнівському медичному училищі створена матеріально-технічна база, яка забезпечує виконання програми з фізичного виховання відповідно до основних положень Закону України «Про фізичну культуру і спорт». Спортивні споруди відповідають нормативам і утримуються згідно санітарно-гігієнічних норм.
До послуг студентів сучасний спортивний зал площею 348 м2, обладнаний стаціонарними приладами, що дозволяє проведення занять із спортивних ігор, гімнастики, настільного тенісу.
В спортивному залі знаходиться душова кімната, туалет, дві роздягальні площею 20м2, інвентарна кімната, лаборантська та кабінет викладачів.
На території училища знаходиться ігровий майданчик площею 224м2.
Фізичне загартування юнаки і дівчата отримують у таких спортивних секціях: волейболу, баскетболу, настільного тенісу.
Велику популярність серед студентів завоювали змагання "Кубок козаків", "День здоров'я", Легкоатлетична спартакіада, волейбольні та баскетбольні турніри між збірними командами студентів та викладачів.
Ініціаторами фізичного розвитку студентів є викладачі фізкультури, справжні фанати своєї справи: Кравченко Віктор Миколайович, Чубик Олександр Олександрович, Нестерчук Роман Володимирович.
Збірні команди училища приймають активну участь у змаганнях різних рівнів. Спортивна база нашого училища стала місцем проведення змагань не лише районного, але й обласного і міжнародного масштабів.
      20 вересня 2017 року в Рокитнівському медичному училищі була проведена легкоатлетична естафета з нагоди святкування Міжнародного дня студентського спорту. Змагання проходили на центральному стадіоні «Ювілейний»,трибуни якого були заповнені студентами та викладачами училища. Вони прийшли підтримати учасників забігу. В естафеті були задіяні 10 команд зі спеціальностей «Стоматологія» та «Лікувальна справа».
      В напруженій боротьбі призові місця розподілились наступним чином:
I місце  - команда IІІ курсу спеціалізаціїі «Стоматологія»;
II місце - команда III курсу  спеціалізації «Стоматологія ортопедична»;
III місце - команда II-А курсу спеціалізації «Лікувальна справа».
      Переможці змагань отримали кубки, грамоти та грошові винагороди від студент-
ського профкому училища.

22-24 лютого 2017 року згідно плану роботи Рокитнівського медичного училища в спортивному залі училища проводилась першість з волейболу серед навчальних груп.
В змаганнях взяли участь команди всіх спеціальностей.
I місце - команда IV курсу спеціальності «Стоматологія»;
II місце - команда III курсу спеціальності «Стоматологія»;
III місце - команда II курсу спеціальності «Стоматологія».
Змагання пройшли на високому організаційному рівні.
Переможці отримали кубки, грамоти та грошові винагороди від студпрофкому училища.

Кульмінацією  змагань стала зустріч збірних команд викладачів та студентів. Гра відбулась 28 лютого 2017 року. В переповненому залі повболівати за своїх зібрались як викладачі так і студенти.

Молодість перемогла досвід! З рахунком 2:0 перемогла збірна команда студентів.

Напередодні Нового року Благодійний фонд Василя Яніцького «Наш край» подарував вуличний тренажерний комплекс на території ДЮСШ. Подібний подарунок Рокитне отримує вперше. Наші студенти та викладачі постійно підтримують фізичну форму на тренажерах ДЮСШ, а вуличні тренажери – це ще один крок до удосконалення здорового способу життя.

Викладачі з призерами та учасниками змагань
19 жовтня 2016 р.  на  стадіоні  «Ювілейний» відбулася  легкоатлетична спартакіада, присвячена Дню захисника України.
В змаганнях взяли участь студенти 12 навчальних груп.
Спартакіада проводилась з таких видів: біг на 100 м., стрибки в довжину з розбігу, метання гранати, біг на 2000 м., та естафетний  біг  4x100 м.

Грамоти для переможців

Змагання пройшли на високому організаційному рівні: і відкриття, і закриття з виконанням Державного гімну та підняттям Прапора нашої держави, і з нагородами для переможців змагань. Наших спортсменів підтримували вболівальники – їхні викладачі та одногрупники, яких на стадіоні була велика кількість.

юні судді

20 квітня на стадіоні «Ювілейний» відбулася спартакіада допризовної підготовки молоді. В ній взяли участь 14 команд серед яких і команда нашого училища. Змагання проводились з таких видів:
Біг 700 м.
Біг 3000 м.
Підтягування на перекладині
Стрільба з гвинтівки
Кидання гранати.
Команда Рокитнівського медичного училища зайняла ІІІ місце. Змагання принесли моральне і фізичне задоволення як дітям, так і викладачам, які були присутні на цьому дійстві.
Переможці нагороджені кубками і грамотами.
Цікавий і змістовний спортивний захід провели викладачі фізвихованння училища «Нумо, козаки і козачки!». Викладачі і студенти змагалися за першість у різноманітній програмі:
1)                Перекладина (юнаки)
2)                Скакалка (дівчата)
3)                Армреслінг (юнаки)
4)                Піднімання тулуба (дівчата)
5)                Естафети мячем.
І завершували програму номери художньої самодіяльності.

У двобій виступили: команда викладачів «Смішарики», команда майбутніх фельдшерів «Екстрім», майбутні стоматологи «Торнадо», команда ортопедів «Патріоти». Напруженою була боротьба всіх команд. Зал дружно вболівав за своїх, гарячими оплесками підтримував друзів. В результаті все-таки першість вибороли дружна команда «Екстрім», третє місце посіла команда «Торнадо»

До річниці Революції Гідності в училищі пройшли змагання з волейболу серед усіх навчальних груп. Переможцями змагань стала команда з відділення «Стоматологія ортопедична» 3 курс, друге і третє місця посіли студенти відділення «Лікувальна справа» ІІІ-А і ІІІ-Б.
25 лютого в двобої зійшлися збірна команда працівників училища і збірна команда студентів. В запеклій боротьбі з рахунком 2:0 перемогла збірна студентів. В змаганні обидві сторони отримали масу задоволення і максимум позитивних емоцій. Так тримати!
Відбувся юнацький турнір «Кубок козаків», в якому взяли участь 4 команди студентів та викладачів. Змагалися хлопці у таких видах спорту: підтягування на перекладині, піднімання бочки ( вагою 34 кг), лазіння по канату, армреслінг, стрибки зі скакалкою, естафета та ін. Був ще інтелектуальний конкурс. «Історія українського козацтва»
В результаті напруженої цікавої боротьби мужніх переможцями стали:
команда викладачів та команда юнаків спеціальності «Стоматологія»;
друге місце посіли студенти спеціальності «Лікувальна справа»;
а бронзовими призерами змагання стала команда юнаків спеціальності «Стоматологія ортопедична».
4-6 лютого в нас відбувся кубок училища з волейболу. 4 і 5 лютого змагалися студенти. В результаті гострої і напруженої боротьби місця розподілилися наступним чином
4-е місце збірна команда спеціальності «Стоматологія».
3-е місце посіла збірна дівчат.
2-е місце – збірна команда спеціальності «Лікувальна справа»
1-е місце виборола збірна команда спеціальності «Стоматологія ортопедична» і отримали перехідний кубок училища та нагороду студпрофкому (200 грн.)
Всі 4 збірні команди-учасниці змагань нагороджені Почесними грамотами дирекції та студпрофкому училища
Та найбільший інтерес викликала 6 лютого зустріч двох збірних команд: викладачів і студентів. Вболівальники гаряче підтримували «своїх» гравців, але перемогла молодість, збірна команда студентів!
Молодці! Всім бажаємо великих спортивних досягнень!