Чому так різко зросла оплата за гуртожиток?
Доброго дня. Дякую Вам за питання. Провівши
калькуляцію місячної вартості проживання одного студента в гуртожитку (плата за
житлову площу, заробітна плата працівників та обслуговуючого персоналу
гуртожитку, водопостачання, електроенергія, дрова, утримання приміщень
гуртожитку, користування WI-FI, вивіз сміття, нечистот) ми
отримали суму – 824,32 грн.
Відповідно до пункту 1 Постанови з 1 листопада 2017 року для студентів вищих навчальних закладів I-II рівня
акредитації розмір академічної стипендії становить 980 гривень на місяць.
Згідно до пункту 1 Наказу граничний розмір
плати за проживання в
студентських гуртожитках вищих навчальних закладів державної та комунальної форм
власності не може перевищувати: для студентів, абітурієнтів вищих
навчальних закладів I-IV рівнів акредитації - 40 відсотків розміру мінімальної
ординарної (звичайної) академічної стипендії вищих навчальних закладів відповідного рівня
акредитації.
Формула вартості
проживання: 980грн. (мінімальної
ординарної (звичайної) академічної
стипендії ): 40% = 392 грн. в місяць.
Підсумовуючи вищезгадане зазначу: вартість проживання змінилась до 392 грн. в зв‘язку з підвищенням стипендії. До того ж академічна стипендія збільшилась з 1 листопада 2017 року, але адміністрація закладу підвищує вартість проживання в гуртожитку лише з 1-го вересня 2018 року.
Чи можна замінити монітори комп’ютерів неможливо працювати?Підсумовуючи вищезгадане зазначу: вартість проживання змінилась до 392 грн. в зв‘язку з підвищенням стипендії. До того ж академічна стипендія збільшилась з 1 листопада 2017 року, але адміністрація закладу підвищує вартість проживання в гуртожитку лише з 1-го вересня 2018 року.
Монітори в комп’ютерному класі замінено на нові.
Зробіть спортплощатку.
Прошу групу активістів, які бажають організувати спортивну площатку біля гуртожитку, подати конкретні пропозиції безпосередньо директору.
Скажіть будь ласка, чому в гуртожитку є два роутери, один з яких знаходиться під паролем, а другий взагалі дивує своєю низькою швидкістю?
Забезпечення інтернетом гуртожитка здійснює приватна фірма «Північ-Лайн», відповідно до усіх домовленостей вай-фай працює в гуртожитку в тестовому рижимі (дезкоштовно) в подальшому будуть встановлені додаткові роутери, які забезпечать повноцінний прийом.
Чому в училищі не має чергової медсестри?
Посада чергової медсестри не передбачена штатним розписом для вищиш навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.
Чого не підключено вайфай в головному корпусі?
Вайфай в гуртожитку на даний час підключено в тестовому режимі. Тому, після випробувань, вайфай буде встановлюватись в корпусі №2, а після цього – в головному корпусі.
Чому по всіх навчальних закладах пара іде 1 год. 20 хв., а у нас 1 год. 35 хв.
Пара складається з двох академічних годин (45 хв.) і перерви між ними 5 хв. Тому загальна тривалість пари 1 год. 35 хвилин.
Було втрачено диплом випускника 1999 року за спеціальність «Зубний лікар», яким чином можна отримати дублікат, чи входить навчання в стаж роботи?
Для отримання дубліката диплома Вам потрібно подати відповідну заяву на ім’я директора училища. Попередньо необхідно в періодичній пресі опублікувати об’яву про втрачений диплом і що він являється недійсним. Ця об’ява додається до заяви. Строк навчання в училищі входить до загального стажу роботи.
Чому на сайті в четвер немає розкладу занять?
Розкладу на сайті один четвер не було опубліковано через технічні причини.
Студенти з якими середніми балами матимуть стипендію?
Стипендія буде не даватися відповідно до рейтингу успішності по кожному курсу і спеціальності окремо, тому і середній бал для отримання стипендії буде різний. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №1050 від 28 грудня 2016 року, ліміт стипендіального фонду для академічної стипендії складає від 40-45% чисельності студентів, які навчаються за державним замовленням. Порядок формування рейтингу успішності студентів визначає визначає Міністерство освіти України. На даний час на сайті Міністерства освіти оприлюднено лише проект документа, який передбачає формування рейтингу успішності.
Для чого ця скринька довіри?
Скринька довіри створена для контакту директора із студентами. Скринька довіри анонімна і Ваші запитання, побажання, скарги і пропозиції може прочитати лише директор.
Скринька створена також з метою боротьби та запобігання корупції, яка на жаль має місце і в нашому навчальному закладі. Щоб її подолати потрібна інформація (хто, де і скільки). Нагадую – інформація анонімна, але кожний випадок буде прискіпливо вивчатися і будуть прийматися адекватні міри. Я думаю разом ми подолаємо це ганебне явище.
Чого канікули два тижня а не місяць?
Початок навчання з 16 січня розраховано відповідно до графіка навчально-виховного процесу на другий семестр. Він передбачає, що всі заняття, перевідні та державні екзамени повинні закінчитись до 01 липня 2017 року.
Шановна громада батьків.
Ваша інформація на скриньку довіри отримана.
Я прекрасно розумію, що Вас не цікавлять критерії оцінювання знань студентів, які розроблені, затверджені і мають бути доведені до їх відома. Ті критерії, про які Ви запитуєте, розроблялись, шліфувались і формувались протягом багатьох років і моє завдання, як директора, зламати таку практику оцінювання. І вже те, що створена «Скринька довіри», свідчить про те, що адміністрація знає про проблему, але, на жаль, не володіє ситуацією про глибину цього явища.
Критерії створювалися не лише працівниками училища, але і зацікавленими батьками, студентами. Тому і виправляти ситуацію потрібно разом.
Ми відкриті до співпраці і будемо реагувати на кожне повідомлення на «скриньці довіри».