Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Сторінка директора

Кравець Володимир Ростиславович, народився 11 квітня 1959 року в селі Красносілка, Чуднівського району, Житомирської області. В 1976 році закінчив Красносільську середню школу і вступив до Ленінградського санітарно-гігієнічного медичного інституту на санітарно-гігієнічний факультет. В 1982 році після його закінчення працював в Хотинецькій районній санітарно-епідеміологічній станції Орловської області на посаді лікаря з загальної гігієни. З 1985 по 1988 рік – в Рівненській ройонній санітарно-епідеміологічній станції Рівненської області на посаді завідуючого санітарно-гігієнічним відділом. З 1988 по 1999 рік – на посаді довіреного лікаря ЦК профспілки працівників освіти і науки.
З 2006 року – штатний викладач Рокитнівського медичного коледжа.  19 травня 2016 року вибраний трудовим колективом на посаду директора.18 листопада на базі технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування за участю директора і відбулося засідання ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Рівненської області.
На засіданні розглянуті актуальні питання впровадження інноваційних технологій при підготовці фахівців та здійснення публічних закупівель та електронних допорогових закупівель в системі «Prozorro». Позитивно була схвалена інформація про продовження роботи над проектом умов прийому до вищих навчальних закладів у 2017 році в частині прийому вищих навчальних закладів абітуріентів за кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».
Наш заклад вперше приймав таку багаточисельну делегацію. 5 років виконували обов’язки директора закладу Лазурін О.О. та Демянчук М.Р.  Трудовим колективом був обраний керівником училища  викладач– лікар Кравець Володимир Ростиславович, з яким Рівненська обласна рада заключила контракт. Для представлення керівника й прибули поважні гості в складі  голови  Рівненської обласної ради Драганчука М.М., голови Рокитнівської  райдержадміністрації Кушніра М.З., голови Рокитнівської районної ради Кінчура А.А., помічника голови Рівненської обласної ради Корженка Ю.П., народного депутата України  другого скликання  Бурячинського О.М., начальника управління майновим комплексом Рівненської обласної ради  Кирилюка В.В. (випускник нашого закладу).
Під час зустрічі з колективом були висловлені слова підтримки щодо розвитку й діяльності закладу та поставлені чіткі завдання перед новопризначеним керівником.

Колектив вдячний  всім за підтримку та довіру.