Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Виховна робота

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ну от і все. Уже перегорнули
чотирьох років сторінки
й на Випускному ми відчули
що плине час скоріше від ріки.
Здавався недосяжним горизонт,
а світ за цим порогом –
це своєрідний медицини фронт,
тяжка, але вже пройдена дорога…
Слова вдячності, любові, поваги, безліч позитивних вражень годі передати у кількох рядках поезії. На це варто було подивитись…. Ось так, нещодавно, в приміщенні РБК проходило грандіозне дійство – Випускний 2018 фахівців медичної сфери. Студентів Рокитнівського медичного училища за такими спеціальностями: «Лікувальна справа», «Сестринська справа», «Стоматологія», «Стоматологія ортопедична».
На урочистій частині вечора під назвою «РМУ проводжає нас» виступали та вручали дипломи представники училища – директор КРАВЕЦЬ В. Р., заступник з навч. роботи ЧОРНОБРИВА Н.В., куратори: Ничипорчук С. О., Єремейчук Н. П. Пасічнюк І.М, та вельмишановний гість – голова РДА - Кушнір М. З.
Цей рік був багатий на дипломи з відзнакою і ми щиро надіємось, що це вагоме підґрунтя у професійному майбутньому для наших спеціалістів. Крім того випускникам - активістам вручали грамоти, подяки РМУ.
Прикрашали урочисту офіційну частину виступи студентів – музичні вітання-дарунки.
Наостанок хочеться лише сказати

«Не забувайте своєї Альма-матері,
куди б вас не закинуло життя
тримайте вірність Клятві Гіппократа»
У щасливу професійну путь!
11 червня 2018 року в Рокитнівському медичному училищі був проведений виховний захід «Я полюбив страждання», який познайомив студентів ІІІ – А курсу спеціальності «Лікувальна справа» з життєвим шляхом та архіпастирським служінням хірурга світового рівня, видатного анатома, художника, архієпископа Сімферопольського та Кримського Луки.
В день пам’яті святителя Луки студенти та куратор Довмантович Н.Г. розповіли про служіння людям, унікальні операції, колосальні наукові та релігійні праці та складні випробування, що супроводжували життя Валентина Феліксовича Войно-Ясенецького. Студенти поспілкувалися з настоятелем Свято-Троїцького храму смт.Рокитне ієреєм Борисом, переглянули фільм «Святителя Луки в Ташкенді». 

Українці у всьому світі святкують День вишиванки. І вже традиційно, в третій четвер травня,  на площі райдержадміністрації рокитнівчани зібралися на святкове дійство «Вишиванка – твій генетичний код» та флешмоб під назвою «Я люблю вишиванку».
Студенти, викладачі і працівники нашого училища також долучилися до свята, одягнувши вишиванки, які нині в тренді і за кордоном.
Вишиванка – нації душа!
Україну в світі прикраша.
Вишиванка – це і є народ!
Вишиванка – генетичний код!
11 травня в урочищі Старики Рокитнівського району були проведені військово-медичні змагання «RMU life saver-2018», організаторами яких виступили – Рокитнівське медичне училище та ГО ВПА «Калина».
Участь в урочистому відкритті взяли голова Рокитнівської РДА Микола Захарович Кушнір, керуючий справами Рокитнівської районної ради – Анатолій Андрійович Герасимчук, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Рокитнівської РДА – Леонід Йосипович Федорович.
Змагалися 5 команд, до кожної були прикріплені студенти, які вже є інструкторами ВПА «Калина» з підрозділу «Транквілізатор»:
- «ВІКНУ» - курсанти Військового інституту КНУ ім. Тараса Шевченка (інструктор – Юлія Котяш «Доктор») ,
- «Тонус» - студенти Дубенського медичного коледжу (інструктор - Вікторія Сердюк «Лисиця»),
- «Сокіл» - збірна команда смт. Глеваха Васильківського району Київської області та студенти РМУ (інструктор Руслан Примак «Сліпий»),
- «Прайд» - студенти Рокитнівського медичного училища, представники ГО ВПА «Калина» (інструктор Анатолій Котяш «Кот»),
- «West» - команда Рокитнівського медичного училища (інструктор Віталій Пилипчук «Сокіл»).
Випускник медичного училища та комендант заходу Олексій Трубілко разом з побратимами із ГО ВПА "Калина", Правого Сектору, ГО «Альянс захисників країни», ГО "Білі берети-Рівне", Спілки АТО та УВО Рокитнівського району забезпечили чесне суддівство та проведення всіх категорій змагань, а саме: 1.Вогнепальні поранення та евакуація пораненого; 2. Пошук за координатами та транспортна іммобілізація потерпілого; 3. Надання першої невідкладної домедичної допомоги потерпілим під час ДТП; 4. Робота з АК-47: розбір та збір на час; 5. Пневматична стрільба на точність.
Суддівська колегія представлена в такому складі: головний суддя - ГО «Білі Берети - Рівне»- Юрій Тарасюк, члени суддівської колегії: тактика-Київський Джома, пошук та рятування потерпілого - Володимир Іванов, Роман Тарасюк; робота з АК-74- Фелікс Слоновар, Сергій Тіт; стрільба - Олег Березюк, друг «Маркович»; ДТП – Юрій Тарасюк, представник ДСНС Олександр Руденко. У ролі  300-го бійця були: Леонід Думенко, Олександр Володимирович «Паркер», Бугайчук Юрій . Ознайомлювали із вражаючими елементами друг «Ангел» та Петро Козаченко. Гуру сучасних технологій, кіборг Олександр Харковець забезпечив аерозйомку. Безмежно вдячні воїнам, які, жертвуючи власним часом, силами і здоровям, доклали максимум зусиль заради патріотичного виховання молоді та передали досвід з надання медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях.
Від початку змагань атмосфера лише набирала обертів - команди достойно боролись за перемогу. В очах студентів було багато азарту та наполегливості. Знання, вміння та досвід, які вони отримали – безцінні! Вміти правильно оцінити й оперативно вирішити критичну ситуацію - головне завдання, яке стояло перед учасниками, з яким вони, завдяки мудрим порадам інструкторського колективу, впорались відмінно!
Пишаємось тим, що нашій молоді небайдужа доля своєї країни, і є такі люди, які готові ділитись досвідом і навчати. 
В результаті безкомпромісної боротьби І місце виборола команда «Прайд», ІІ місце – команда «Тонус», ІІІ місце – команда «Сокіл», ІV місце – команда «WEST»,  V місце – команда «ВІКНУ».
Нагороджував учасників змагань заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Андрійович Бучинський, який подякував учасникам за віддану боротьбу та високий рівень патріотизму й подарував команді-переможниці комплект військової форми. Всі команди були нагородженні грамотами, дипломами та картинами. Команда «Прайд» від ГО ВПА «Калина» отримала в подарунок поїздку до Львова.
Дякуємо студентам нашого закладу, які взяли участь в змаганнях:
-команда «Прайд»: Миколі Чеховському, Владиславу Драгальчуку, Оресту Коханевичу, Максиму Кручок, Лілії Тазюк, Оксані Хомич;
-команда «WEST»: Івану Смику, Владиславу Рябущицю, Юрію Гайчуку, Сергію Поврознюку, Наталії Корінь, Оксані Куришко;
-команда «Сокіл»: Віктору Наумовичу, Олені Полховській, Денису Терещенку.
Дякуємо за спонсорську допомогу приватним підприємцям: Сергію Богданцю, Ігорю Вайнеру, Стрільцю Сергію, Олександру Климончуку, Ігорю Павлушенко, Миколі Ковальцю, Олександру Макарчуку, Олегу Костюку, Віктору Огієвичу, Федіру Лозяну, Олександру Рудницькому.
9 травня 2018 року – весняний, сонячний і просто незабутній день! Студенти, викладачі та працівники училища, на чолі з директором,  взяли участь у святковій ході до Меморіалу Слави, присвяченій Дню пам’яті  та примирення і 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
…Подяка довічна за подвиги ваші
Усім, хто упав, хто підвівся.
Вам вдячні і молодь, і старші,
І ті, хто лише народився.
За перемогу героями здобуту!
Ніхто не забутий, ніщо не забуте!
Зі справжнім подихом весни всі дівчата стають ще більш прекраснішими, чарівнішими, загадковішими,  романтичнішими… І нещодавно ми в цьому переконалися, бо весна справді творить дива! Та все ж українки прекрасні незалежно від пори року і, особливо, студентки нашого училища. А якщо конкретніше, то похвалимося тим, що у стінах нашого медичного закладу проходив грандіозний захід під назвою «Перлина училища – 2018».
В конкурсі брали участь п’ять студенток з різних курсів та різних спеціальностей, але однаково цілеспрямованих, вродливих, талановитих, активних. А вели свято наші незмінні ведучі – жартівник і дотепник Рома і знавець своєї справи та імпровізатор Віка.
Хто, як не мужчини, оцінювали б наших конкурсанток. У склад найкомпетентнішого журі входили як викладачі, так і студенти-юнаки. До слова скажемо, що і ті, і ті відповідально виконували обов’язки суддів.
Свято традиційно розпочалося етапом «Візитка», де дівчата розповідали про себе. А чого варте було «Дефіле»! Як на справжньому подіумі - зачіски, відпрацьовані рухи, сукні, професійний макіяж і вдало підібрана музика. Не встигаючи відійти від попередніх вражень, переключались на інші етапи: «Діловий стиль», «Коронний номер», «Інтелектуальний», «Бліц-турнір».
І по закінченню заходу  члени журі визначилися з  номінаціями: «Віце-міс» - Ляшик Тетяна, «Міс Артистичність» та «Міс Глядацьких симпатій» - Смик Мирослава, «Міс Грація» - Корінь Наталія, «Міс Чарівність» - Менжега Ольга. Дівчата були нагороджені солодкими призами. Титул «Перлина училища – 2018»  виборола Чубик Іванна і отримала головний приз – діадему, а також шквал овацій та вітання від директора закладу.
Всі присутні приємно провели час, насичений враженнями та позитивними емоціями.




У кожного з нас свято Великдень асоціюється зі смачними пасками та писанками, а ще взаємними привітаннями: "Христос воскрес!" — "Воістину воскрес!"
Великдень – це найбільше і найважливіше християнське свято, яке відзначають усі православні й католики. Він знаменує воскресіння Ісуса Христа і символізує торжество життя над смертю, світла над темрявою і всепрощення над гріхом. Свято Пасхи пов'язане з багатьма традиціями, які своїм корінням сягають у далеке минуле. Багато з них залишилися незмінними до наших днів, а деякі забулися або змінили своє значення з плином років. Однак, як і в часи наших предків, в цей день кожен віруючий відчуває найсвітліші почуття, сподівання, радість і любов до ближнього.
Вже традиційно, другий рік поспіль, в нашому училищі проводиться благодійна акція, в рамках якої організовується виставка композицій «Великодній кошик». Метою акції є  формування та передача (за сприянням нашого волонтера  Березюка О.В.) пасхальних кошиків на передову воїнам АТО з найщирішими побажаннями:
Нехай сяйво Христового Воскресіння зігріває ваші душі теплом, радістю, добром і Божою благодаттю.
А Великодні паски додадуть сили, зміцнять віру та вселять надію у світле майбутнє нашої України!
 


Туберкульоз - не вирок!
Туберкульоз (від лат. Tuerculum-горбок), а також Сухоти - інфекційне  захворювання, збудником якого є мікобактерії туберкульозу - паличка Коха.
Туберкульоз відомий з давніх років і до цього часу  важливу соціальну та медичну проблему. У світі щорічно інфікуються 8 млн. осіб, а вмирають від туберкульозу 3 млн.  Саме тому так важливо інформувати населення про заходи профілактики, діагностики і лікування цього захворювання.
Оскільки 24 березня-Всесвітній день боротьби проти туберкульозу, студенти ІV-А курсу спеціальності «Лікувальна справа» під керівництвом куратора Ничипорчук С.О провели  акцію «Туберкульоз-це  не вирок». У холі училища було продемонстровано презентацію «Вбережи себе від туберкульозу!» та створено інформаційний стенд «Статистика туберкульозу в Україні».
Для студентів І-ІІ курсів було виготовлено інформаційні буклети, в яких йшлося про причини виникнення, шляхи зараження, провідні симптоми захворювання та методи діагностики туберкульозу. Всім бажаючим викладачам, студентам і жителям міста випускники  подарували інформаційно-профілактичні буклети.
Акція пройшла змістовно і дуже цікаво, адже студенти-випускники, які її   підготували, поставились до цього завдання з ентузіазмом і відповідальністю, вкладаючи всі свої знання, здобуті  за чотири  роки  навчання в училищі.

І мене в сім’ї великій,
В сім’ї вольній, новій,
Не забудьте пом’янути
Незлим тихим словом.
                   Т. Шевченко
Чітко дотримуючись слів Тараса Григоровича Шевченка, традиційно вшановували пам'ять великого генія 12 березня в Рокитнівському медичному училищі. В холі закладу була організована «Шевченківська кав’ярня».
Всі студенти і викладачі,  одягнені у вишиванки,  в цей день заговорили словом Шевченка. Під звуки бандури гості кав’ярні читали поезію та насолоджувались запашною кавою.
Не лишились осторонь і дирекція, викладачі та працівники  нашого училища, які не тільки декламували вірші із «Кобзаря», а й пробували за допомогою поезії Тараса Григоровича пророкувати собі майбутнє.
Захід вразив своєю масштабністю. І за це особлива подяка всім, хто був залучений до організації свята.
І на оновленій землі
Врага не буде, супостата.
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі.
 
Я просто жінка. Просто жінка я.
П’ять букв у слові – ну куди простіше?
Я люба, я кохана, я твоя,
я та, яка на світі найрідніша.
«Я сильна і слабка, Я – жінка..!» - тема виховної години, яку провели  студенти IV курсу cпеціальності «Лікувальна справа» до Міжнародного жіночого Дня  8 березня.
 У формі усного журналу майбутні медики вітали всіх представників прекрасної статі з наступаючим святом «Весни, краси, любові». Гармонійно підібрані декорації та презентація на мультимедійному проекторі створювали ніжну і жіночну атмосферу. З кожною сторінкою, яку відкривали ведучі та студенти, розкривалась справжня сутність Жінки,  її розум і витонченість, ніжність і турбота… На кожному етапі демонструвалась одна зі сторін звичайного життя і багатограннності прекрасної половини людства: фахівця, матері і берегині роду, коханої, воїна і просто Жінки.
Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ласку і терпіння,  натхнення, неповторність… Справді, її енергія і життєва сила невичерпні, як природне джерело.
«А сила Жінки - саме у її слабкості», - такими словами завершила усний журнал куратор групи Ірина Миколаївна Пасічнюк.
Усім присутнім на згадку подарували смачні сувеніри, щоб життя наших чарівних жінок було солодким і прекрасним.
Змістовним доповненням  до виховної години був тематичний стенд, оформлений в холі навчального закладу. 

День Героїв Небесної сотні – пам'ятний день, який відзначають в Україні 20 лютого вже третій рік поспіль на вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи демократичні цінності, відстоюючи права і свободи людини, національні інтереси нашої  держави  в Рокитнівському медичному училищі проведено  заходи:
1.Інформаційний стенд «І їх уже забрали небеса…» (заступник директора з
   питань гуманітарної освіти та виховання Лісовець Г.М.);
2.Постійно діючий стенд «Загиблі воїни АТО» (бібліотекар Пахнюк Г.А.);  
3.Тематична виставка «Слова, як солдати, бувають безсмертні»  (бібліотекар Пахнюк Г.А.);
4.Тематична виховна година «Ангели майдану» (куратори II та III курсів
   спеціалізації Стоматологія ортопедична Пилипчук М.І., Ковальчук А.І.);
5.Участь у мітингу-реквіємі, приуроченому Дню Героїв Небесної Сотні;
6.Покладання квітів до Стели Небесної Сотні.
Герої не вмирають, допоки залишаються в наших серцях, душах,  в нашій пам’яті.  Тому ми не маємо  права забути!


Цьогоріч  День Закоханих студенти і викладачі провели в приємній і романтичній атмосфері. Ведучі Бородкін Роман та Сердюк Вікторія приклали максимум зусиль, щоб наші гості не сумували.
Головною родзинкою вечора був конкурс який назвали «ПоLOVEнки», в якому взяли участь студенти різних спеціальностей і курсів. У різних етапах конкурсу учасники розкривались, пізнавали один одного, виконували веселі та цікаві завдання. Пара, яка впоралась найкраще і набрала найбільшу кількість балів, отримала титул «ПоLOVEнки-2018» та приємний подарунок – романтичну вечерю на двох. Іншим учасникам вручили подяки  і  солодкі заохочувальні призи.
У паузах між конкурсами публіку розважали веселими сценками, ліричними піснями та віршами.
Хол прикрасили гарними декораціями, щоб краще передати святковий настрій. А в гуртожитку кожен мав можливість висловити власну думку про кохання на плакаті вражень.
І глядачі, і учасники залишились задоволеними. Сподіваємось, що іншу частину вечора всі провели не менш цікаво і романтично.

Показовий виховний захід «Крізь пекло афганської війни»  підготували і провели студенти ІІ курсу спеціальності  «Стоматологія»  (куратор Прохоренко А.В..)
Метою цього заходу було ознайомити студентів з трагічною сторінкою нашої історії, виховувати повагу до учасників військових подій в Афганістані, віддати данину пам'яті полеглим воїнам-афганцям.
 Студенти та куратор розповіли про історію та хронологію афганської війни, супроводжуючи свої виступи слайдами та аудіозаписами. 
Чимало літ минуло відтоді, як вивели з Афганістану радянські війська, але рани цієї війни кровоточать і досі. Будь-яка війна несе смерть, каліцтво, «вдягає» в журбу тисячі материнських сердець. У війни холодні очі, у неї свій рахунок, своя безжальна арифметика.
Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни і пам'ятати, що і серед нас живуть люди, які в 20-30 років стали свідками й учасниками воєнних подій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, героїзмом,подвигом.
Відкритий виховний захід закінчився  хвилиною мовчання. Ніхто не рахував, скільки довелося б нам мовчати, коли б так пом’янули кожного вбитого. Пам’ятаймо  ветеранів, виявляймо розуміння до тих, хто пройшов через війну і для кого вона триває й досі.


Ти – вічний біль, Афганістан,
Ти – наш неспокій.
І не злічить глибоких ран
В борні жорстокій.
І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –
Не всі вернулися сини із тих ночей…
Кажуть, що час – найкращі ліки, хоча роки минають, а пам’ять вперто усіх вертає назад.
Афганська війна тривала 10 років. Триває і сьогодні, але, слава Богу, вже без участі наших солдат. А тоді ж, йдучи у пекло, вірили, що несуть визволення приниженим та поневоленим, що йдуть не вбивати, а захищати нове життя.
Такими простими і, водночас, піднесеними словами розпочалося відкрита виховна  у студентів ІІ-курсу спеціальності  «Сестринська справа» з куратором Бескровна А.І.
На виховній годині переглянули фрагмент документального фільму «Афганістан - біль у моїй душі», розповіли про односельчан, що служили в Афганістані та віддали  данину пам’яті полеглим воїнам-афганцям.
Афганських подій ніколи і нікому не викреслити з календаря. І скільки б ми не повертались до тих подій, встановлюючи нові і нові факти, змінюючи цифри, все переоцінюючи, істина залишається одна – незмінно житиме пам'ять про Афганістан.
Бажаємо всім Вам здоров’я, щастя, миру, душевного спокою, злагоди, добробуту у великому домі, який зветься Україна.
Напередодні професійного свята студенти IV курсу спеціальності Стоматологія  під керівництвом  куратора Єремейчук Н.П. провели виховну годину «9 лютого – Міжнародний день стоматолога».
Студенти ознайомили присутніх з цікавими історичними фактами: як зародилась стоматологія, як розвивалась, на якому рівні вона нині. Згадали про великомученицю Аполлонію – покровительницю стоматології, яка жила в ІІІ столітті н.е. в Олександрії. А також презентували сучасні тренди в стоматології: татуювання на зубах, скайси, стрази, Twinkles, грілзи.
Змістовним доповненням  до виховної години був тематичний стенд, оформлений в холі навчального закладу.
Стоматологи виконують клопітку, надскладну, важливу справу -  допомагають людям бути здоровими і щасливими, адже дарують їм красу посмішки, впевненість у собі і гарне самопочуття.
Тож вітаємо всіх стоматологів з професійним святом!




1 2 3 4 4 5 6 7 8