Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Виховна робота

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Тютюнопаління в наш час становить одну з найсерйозніших медико-соціальних проблем. Всі форми споживання тютюну значно підвищують захворюваність і передчасну смертність населення, що спричиняються більш як 20 різними хворобами.
За даними Міністерства охорони здоров'я України в сучасних умовах кожна п’ята жінка - активний курець. Особливо занепокоює те, що ця шкідлива звичка припадає на вік до 35 років. За статистикою щорічно від захворювань, спричинених тютюнокурінням, в Україні помирає 110 тисяч осіб, які протягом життя насолоджувалися тютюновим димом.
Донести ідею, що здоровим бути модно та корисно — саме таку мету ставили перед собою студенти ІІ  курсу спеціалізації  Стоматологія  (куратор Прохоренко А.В.), організувавши акцію «Обміняй цигарку на цукерку».
16 листопада студенти виготовили інформаційні буклети та взялися за справу, заполонивши центр міста. Протягом двох годин вони проводили обмін цигарок на цукерки. Жителі нашого міста реагували по-різному. Хтось радо погоджувався на обмін, хтось дивився здивованими очима, а люди старшого віку з посмішкою за цим спостерігали.
Разом з тим, організатори акції провели експрес-інформаційні п’ятихвилинки та поширили профілактичні буклети та пам’ятки серед інших студентів. Наприкінці дня зморені та задоволені залишилися  всі учасники акції — однодумці, які продовжуватимуть впроваджувати нову моду на здоровий спосіб життя.
Викладачі розкрились у нових амплуа...
Справді, такими, ми їх і не уявляли до моменту концерту, присвяченого Дню студента, який так старанно вони підготували для нас. Певно, кожен студент в залі помітив, що викладачі злегка нервувались, адже дуже хотіли, щоб нам все сподобалось. І ось на сцені закружляли у ніжному вальсі пари, які змусили нас затамувати подих. Бурхливими оплесками ми дякували за танець та зустрічали ведучих - сувору вчительку Інну Михайлівну (вихователя гуртожитку) та студента Вітю - Віктора Миколайовича Кравченка викладача фізвиховання та голову студпрофкому. А далі нас чекало багато художніх номерів: танці, пісні, декламування прози під чудовий акомпонемент фортепіано, гуморески, відеосюжети про реалії студентів... Овації в залі не стихали, адже всі номери були захопливими, веселими,  ліричними.
Не обійшлось без подарунків. Офіційною частиною стало нагородження "кращих з кращих" грамотами та  подяками із знесенням в особові картки, фото на дошці пошани та грошовою премією. Весь вечір ми приймали щирі привітання від викладачів і вкотре переконались, що вони у нас найкращі, найпозитивніші, найартистичніші і найсучасніші.
Враження від концерту тримають нас і досі, адже кожного викладача, який брав у ньому участь, який посприяв організації, ми відкрили з нової, ще кращої сторони. Ми безмежно вдячні за такий подарунок, який ми отримали вперше. Сподіваємось, наші викладачі не зупиняться приємно дивувати студентів і надалі!

31 жовтня 2017 р. у Рокитнівському медичному училищі  був проведений захід у формі відео-презентації  «НАТО -  крок  до євроатлантичної інтеграції». Викладач історії Шевчук О.Б. повідомив студентам  мету створення НАТО , розповів про співпрацю України з країнами-членами НАТО. Також студенти були ознайомлені  з історією формування  Північно-атлантичного альянсу.
 
27 жовтня 2017 р. у Рокитнівському медичному училищі був проведений захід, приурочений 73-й річниці визволення України від німецько-фашистських військ. Захід розпочався хвилиною мовчання в пам'ять жертв масового розстрілу української інтелігенції в урочищі Сандармох, що в Карелії. Далі викладач історії Шевчук О.Б. подав інформацію щодо окупації та визволення України. Охарактеризував Корсунь-Шевченківську, Луцько-Рівненську, Одеську, Львівсько-Сандомирську та Карпатсько-Ужгородську воєнні операції.  Це свідчить, що український народ вніс вагомий результат в перемогу над фашистською Німеччиною. Героям Слава!
Нещодавно в стінах нашого навчального закладу відбулося засідання круглого столу на тему: «Торгівля людьми». У його роботі взяли участь представники служби у справах дітей Рокитнівської райдержадміністрації, які розповіли про причини, мотивацію та наслідки торгівлі людьми в сучасному світі. Наголосили на дотриманні особистої безпеки та правах, які потрібно знати під час працевлаштування за кордоном.
Також студенти переглянули інформативне відео про те, як не стати жертвою торгівлі людьми та про боротьбу з даним явищем. Атаманчук І.А. розповіла про особливості надання психологічної, матеріальної та юридичної допомоги постраждалим (жертвам) торгівлі людьми. 
Щороку 14 жовтня, у день церковного свята  Покрови Пресвятої Богородиці, відзначається  День захисника України, День українського козацтва, та День створення УПА. І це не випадково, адже  Покрова ще з часів Київської Русі асоціюється із заступництвом та захистом від нападників, ворогів.
 Особливо шанували Богородицю-Покрову запорізькі козаки. Вони мали на Січі церкву в Її честь, а також ікону «Козацька Покрова». На свято Покрови козаки проводили ради, обирали кошових, старшин, гетьмана.
Українська повстанська армія вважала Покрову опікункою українського війська, тому символічним днем створення УПА також вважається 14 жовтня.
Вже традиційно в нашому навчальному закладі з метою гідного відзначення визначних днів, утвердження патріотизму та національної гідності, консолідації суспільства  пройшла низка святкових заходів.

Виховна година
«Козацькому роду нема переводу»
З нагоди відзначення Дня захисника України, Дня Українського козацтва студентами I курсу спеціалізацій Сестринська справа та Стоматологія (під керівництвом кураторів Богданець І.О., Козаченко Ж.Г.) була проведена виховна година «Козацькому роду  нема переводу».
Студенти провели цікаву подорож  історією козацтва, побували на Запорізькій Січі, взяли участь у посвяті в козаки та написали листа турецькому султану.
Метою заходу було пробудити пізнавальні інтереси до історії козацтва, української культури і формувати почуття патріотизму, любові до рідної землі та її традицій.
 








Семінарське заняття з культурології
«Козацькі традиції і сучасність»
Семінарське заняття у формі вікторини з культурології «Козацькі традиції і сучасність» провела викладач Ничипорчук С.О.. Студенти  ІІ курсу спеціалізації «Сестринська справа»  у складі двох команд: «Козаки» і «Отамани» під звучання козацького маршу проявляли свої знання та спритність в інтелектуальних розвагах: «Козацьке мистецтво»(де студенти мірялись знаннями не тільки про стиль бароко козацько-гетьманської доби, а й самостійно підготовленими мультимедійними презентаціями на теми: «Козак-характерник», «Козацькі вірування», ознайомили з видатними архітекторами, скульпторами XVII-XVIII ст.), «Як козак їсть, так і працює»( швидкісне поїдання варенків), «Як козаки своїх отаманів розуміють»(отаманам потрібно було за допомогою міміки і жестів продемонструвати уривки із віршів Т.Г.Шевченка), «Змагання капітанів»
(складання історичних пазлів про відомих гетьманів України).
Перемогла дружність групи, а найактивніших учасників нагороджено солодощами «Тарас Бульба» і невеличкими магнітиками про козаків.
 







Практичне заняття з німецької мови
« З історії українського козацтва»
Змістовно, цікаво та дещо нестандартно пройшло практичне заняття з німецької мови на тему: « З історії українського козацтва»  (викладач Кулакевич І.Ф.). Студенти на німецькій мові з мультимедійним супроводом провели  екскурс  шляхами  запорізьких козаків.
 






Спортивно-розважальний конкурс
«Козацькі розваги»
Спортивно-розважальний конкурс «Козацькі розваги» під керівництвом вихователя  гуртожитку Корецької  І.М. пройшов напрочуд весело, піднесено та артистично. Між собою змагались «Мамонти» та «Чупа-чупси» в конкурсах: «Кіт у мішку», «Сліпий козак»,  «Солодкий сюрприз», «Бій отаманів», «Благородні скакуни» та «Куліш – козацька страва».  Справжньою  окрасою заходу був музичний подарунок  від Тазюк Лілії та запальний «Гопак» від учасників.
Перемогли «Мамонти», за що отримали  у нагороду солодку булаву у вигляді чупа-чупса.







«Роман Шухевич – дух української нації»
 «Героїчна боротьба УПА й визвольно-революційного підпілля, – це найбільш героїчна доба в історії України. Знайте, що такої геройської доби не знає історія людства. У тінь пішли прославлені герої Термопілів. На героїзмі УПА й визвольно-революційного підпілля будуть виховуватися нові українські покоління. Боєць УПА. Український революціонер заступить місце мужнього спартанця в історії людства».                                                              
                 Роман Шухевич
Саме такими словами  куратор  Бескровна А.І. разом зі студентами ІІ курсу спеціальності  « Сестринська справа»  розпочали  виховну  годину  до 75-ої річниці створення УПА та 110-ої річниці з Дня народження Романа Шухевича. На виховній годині переглянули фрагмент документального фільму  «Шухевич – головокомандувач УПА», висвітлили історичні моменти по даній темі,  а  на завершення висловили та аргументували власні думки,  хвилиною  мовчання вшанували світлу пам’ять членів УПА-ОУН, полеглих за волю і незалежність України.

Лекторій
«Невмируща слава – слава  героям-воїнам УПА»
Цікавий, змістовний лекторій  на тему «Невмируща слава – слава  героям-воїнам УПА» провели студенти  ІІ курсу спеціалізації «Лікувальна справа»  (куратори Богданець С.В., Гучок О.В.).
Присутні були проінформовані про початок, мету створення,  часи існування і основні моменти діяльності УПА. Головнокомандуючим УПА з 1943 р. по 1950 р. був Роман Шухевич, псевдонім Тарас Чупринка. Маючи визначні здібності, він створив дієздатну, багаточисельну військову силу, котра потужно протистояла Німецьким і Радянським каральним військам.
А на завершення прозвучали слова, що сучасне  молоде покоління має чітко усвідомлювати масштаби втрат, які поніс народ України, адже саме йому доведеться робити висновки на майбутнє. І тому сьогодні ми маємо докласти всіх зусиль, щоб у майбутньому житті українського народу це ніколи не повторилося.


Лекційне заняття з історії
 «Історія утворення УПА»
Викладач  історії Шевчук О. Б. провів для студентів  I курсу спеціалізації Стоматологія лекційне заняття  на тему: «Історія утворення УПА»,  де  дав коротку характеристику утворення і діяльності УПА та біографічні  дані про життя і діяльність  Романа Шухевича.
Бібліотекарем  Пахнюк Г.А. в читальному залі  оформлена виставка книжково-ілюстративного матеріалу «Козацтво  - слава України» (до Дня захисника України, Дня українського козацтва) , а також бібліографічна літературно-публіцистична виставка «Роман Шухевич – дух української нації»  (приурочена 75-ій створення УПА та 110-річчю з  дня народження Романа Шухевича).
Студенти нашого училища  взяли участь в загальнорайонному заході  з нагоди Дня захисника України «За честь, за славу, за народ», який проходив  в районному будинку культури 12 жовтня та в урочистій церемонії покладання квітів до Стели Небесної Сотні.

6-8 жовтня, на базі батальйону «Айдар», який знаходиться на Трухановому острові в м.Київ, відбувся Всеукраїнський вишкіл з тактичної та цивільної медицини з подальшими військово-медичними змаганнями. Організаторами заходу була відома Всеукраїнська молодіжна військово-патріотична асоціація «Калина» разом із Всеукраїнською спілкою ветеранів та інвалідів АТО за підтримки Рокитнівських волонтерів та приватних підприємців.
З усієї України зібрались інструктори для того, щоб навчити молодь особливостям надання медичної допомоги в зоні бойових дій, в цивільних та екстрених умовах. Офіційно було зареєстровано 7 команд, серед яких підрозділ Рокитнівського медичного училища, гості з Полтави та військовий підрозділ зі столиці, які не злякались погодних умов та штормових попереджень.  
Перед учасниками були поставлені наступні завдання: 1) пошук потерпілого за координатами, невідкладна допомога в умовно «жовтій зоні», первинний огляд, евакуація на базу; 2) робота з АК (збірка-розбірка) і робота з  магазином; 3) військова розвідка, робота в «червоній зоні», евакуація в «жовту зону», первинний і вторинний огляд пораненого; 4) імітація ДТП, робота підрозділу з потерпілими; 5) психологічна робота в умовах активного і пасивного прояву бойового стресу.
Всі команди впорались із поставленими завданнями. Приємно, що переможцями стала наша команда «Транквілізатор», яка складається з 6 чоловік. Представили команду студенти IV курсу спеціальності «Лікувальна справа»: Примак Руслан (Сліпий), Сердюк Вікторія (Лисиця), Котяш Юлія (Доктор), Котяш Анатолій (Кот), Пилипчук Віталій (Сокіл) та студент III курсу Чеховський Микола (Поло).
На запитання: «Чому ви тут?» - із задоволенням відповіла подруга Доктор :
«Ми приїхали не заради змагань, адже всі рівні. Ми тут заради знань та досвіду, які є безцінними для нас. Кожен вже переміг себе просто будучи тут, адже це теж нелегка задача».
«Наскільки важко було вашому підрозділу, адже ви без п’яти хвилин дипломовані медики?» -відповідає подруга Лисиця:
«Все своє життя ми повинні чомусь вчитись, особливо медики, тому що потрібно дуже багато знань та досвіду для того, щоб впоратись у надзвичайних ситуаціях, а саме врятувати людське життя. На базі вже освоєних медичних знань було легше та цікавіше навчатись секретам тактичної медицини та парамедицини».
На питання: «Чи важко працювати в команді?» - відповів командир підрозділу Сліпий:
«Ні, адже ми доповнюємо один одного, в кожного з підрозділу стоїть своє завдання, яке він намагається виконати на всі 100% - в такій команді легко працювати».
На запитання: «Чи варто проводити такі вишколи?» - всі відповіли одноголосно: «Так!».
Справді, такі військово-медичні вишколи вкрай потрібні, адже вони дають повне розуміння серйозності обраної професії, це досвід на все життя, який дуже цінують наші учасники. І вони із задоволенням будуть продовжувати навчання, щоб поєднати своє життя з улюбленою справою.
Фотогалерея


10 жовтня 2017 року в Рокитнівському медичному училищі відбулося урочисте відкриття VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка.

В холі училища була організована виставка творчості Кобзаря. Торкнулась серця сучасна пісня «Не тополю високую…» (за словами Тараса Григоровича), яку виконали викладачі; не лишила байдужими присутніх поезія Шевченка, яку декламували студенти.
Атмосферу конкурсу підкреслив виступ методиста, яка оголосила теми творчих робіт та розповіла про вимоги конкурсної програми.
День працівника освіти
У партитурі вічного буття,
Яку ніколи двічі не зіграти
Є дні, яким судилось забуття,
А є прекрасні, незабутні дати….
Один раз на рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею поломеніють різнобарвні квіти, хоч і не в конкретну дату, а в першу неділю жовтня приходить свято- День працівника освіти: вчителя, викладача, одним словом – педагога!
Не оминув це свято і наш заклад і, як завжди, порадував рокитнівчан цікавим  заходом. Тож 28.09. 2017 року в приміщенні РБК відбулася концертна програма «Пісенний дарунок Вам», де лунали величальні слова подяки шановним викладачам, вірним наставникам. Також нагороджували грамотами та вітали  з ювілейними датами за довготривалу відданість професії у справі навчання і виховання підростаючого покоління працівників училища і з великою шаною згадували ветеранів праці.
Один раз на рік всім наставникам говорять: З професійним святом! З днем педагога! І  в цей день студенти найбільше показували своє хороше ставлення, емоції до викладачів  в піснях, ліричних віршах, гумористичних мініатюрах, відеороликах. Одним словом – було по-осінньому щемливо, по-справжньому тепло і незабутньо…
C:\Users\Admin\Desktop\оаппаш.jpgТакою темою розпочато відкриття заходів у нашому закладі, щодо реалізації Концепції  вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік. І 27.09.2017 року було проведено семінарське заняття у формі розгорнутої бесіди з Історії України на ІІ-му  курсі спеціальності: «Сестринська справа» ( викладач – Ничипорук С.О.).
C:\Users\Admin\Desktop\рпвава.jpgМета заняття: ознайомити студентів із історією створення і органами управління та системою прийняття рішень у НАТО, перспективами європейської та євроатлантичної інтеграції України;  розглянути історію розвитку відносин  України з НАТО; розвивати вміння формулювати власну думку та аргументовану обстоювати її; виховувати почуття патріотизму.
На занятті студенти самостійно підібрали історичні матеріали до даної теми; висловлювали власну думку щодо необхідності вступу України до НАТО; критично аналізували аргументи опонентів; висловлювали і аргументували власні думки, а  також підготували виступи з повідомленнями з окремих питань:
C:\Users\Admin\Desktop\20170927_095956.jpg1)Історія створення та політико – правові механізм діяльності НАТО.
2) Відносини України з НАТО.
Студентам продемонстровано фрагменти документальних фільмів «Україна – НАТО: свій чи чужий?», «Росія і НАТО: міфи та реальність». Після перегляду відбулося обговорення побаченого. І на завершення – підтвердження підсумків семінару:
«Європу не буде створено в одну мить і за єдиним планом . Її буде збудовано шляхом конкретних досягнень, які спочатку дефакто створять солідарність». («Декларація Шумана»)
Отже Україна – це велика, сильна держава і прагне до того, щоб наш український потенціал був реалізований, мати достойну міжнародну позицію і стати справді європейською державою.
Своїми враженнями ділиться учасниця конференції студентка 4-го курсу, спеціальності "Лікувальна справа" Сердюк Вікторія: "Насправді - все своє життя ми повинні чомусь навчатись, особливо коли молоді і є всі можливості для цього. 
Мені випала можливість взяти участь у складі делегації вищих медичних навчальних закладів Рівненщини в Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції ВМНЗ "Україна - понад усе!", де були студенти-медики з усієї України, з кожної області. Перший день захисту наукових робіт я представила темою "Патріотичне виховання студента-медика на прикладі Всеукраїнської молодіжної військово-патріотичної асоціації" Калина ". Я, як член військово-медичного підрозділу " Калина", із задоволенням готувала цей виступ, бо ми вже можемо поділитися досвідом співпраці з військовими. 
Другий день конференції мені запам'ятається на все життя. Ми - медики, але це не тільки крапельниці, уколи і таблетки, а ще й фізична підготовка, знання психології, блискавична реакція... 
Наступним  був день майстер-класів по екстренній медицині. І я зрозуміла наскільки серйозною є професія медика. Спочатку - тренінг по серцево-легеневій реанімації у дітей і дорослих: впарі і самостійно, створюючи всі умови, в яких працювати неможливо. Наступним було заняття по транспортуванню потерпілих і їх сортуванню. І лякали нас інструктори: “Не дай Боже вам потрапити в бригаду сортувальників!” Проте й дали вони нам за  мінімум часу максимум знань. А ще ми накладали пов'язки з бинтів та підручних матеріалів, використовуючи джгути і шини. І коли вже реально стомились, моїй команді пролунало, що зараз у нас іспит у вигляді імітації теракту. І звичайно вийшло так, що саме ми стали бригадою-"не дай Боже", тобто бригадою швидкої, яка займалась сортуванням потерпілих. І от такого ми не очікували зовсім. Ми - перша бригада рятівників, прибігаємо на місце і бачимо картину:близько 20 чоловік потерпіло від теракту (професійний грим, імітована кров, відкриті переломи, блискуча гра студентів...).

А найстрашніше - це психологічний тиск: звуки, крики, вибухи, плач (у форматі 7-Д)... Але на те я і уваги не звертала - я рятувала постраждалих! І хоча ми розуміли що це гра, так перейнялись цією ситуацією, що просто виносили поранених на руках. Спрацьовано все професійно. Я аплодую стоячи організаторам цієї стрес-ситуації. Це такий адреналін, що емоціями і словами не передати!!! І в такі моменти ти розумієш всю серйозність ситуації в світі вцілому, і вибору своєї майбутньої професії. Але ні на мить не шкодую, що обрала покликання "ангела в білому халаті".
Фотогалерея

Ось і розпочалися перші трудові, навчальні будні для студентів медичного училища. Особливо відчувають студентське життя «на смак» першокурсники.
…Перші враження, Посвята у студенти, перші пари, перші знайомства, перші недоспані ночі…
І де ще, як не в гуртожитку, особливо гостро відчуваєш, що ти вже не вдома (під опікою батьків та підтримкою перевірених друзів). На перший погляд – усе чуже та складне.  І щоб наші «першачки» якомога швидше пройшли адаптацію в самостійне життя та вливання в колектив, ми намагаємось їх зацікавити творчими справами, завданнями. Як то кажуть: «Не парами єдиними…». Саме тому, з приходом нових жителів до гуртожитку медичного училища, вирішили провести своєрідний «Вогник Знайомства» у поєднанні з розважальним конкурсом під назвою «Першачки – у розвагах  новачки!»
Спочатку новоприбулі студенти коротко розповідали про себе, передаючи з рук в руки символічний  вогник – символ тепла і дружби. Далі сформували 2 команди по 10 учасників : «Кока-кола» та «Живчики», які мали свій девіз та капітана. Учасники брали участь в різноманітних веселих іграх : «Одягни капітана», «Ненажери», «Грибники», «Адамове яблуко», «Перукар», «Ерудити», «Слова-трансформери», «Студентський бутерброд», «Спрага».
Було весело, цікаво, захоплююче. Одним словом, розворушили І курс. Наше компетентне журі  у складі студентів 4-го курсу (актив ради гуртожитку) підрахували бали, підбили підсумки, оголосили результати та нагородили команду-переможницю «Живчики» грамотою та заохочувальними призами.
Далі буде…Адже це лише початок! Проте не варто забувати  про навчання, дисципліну та порядок!
Наші літні дороги  й стежини
Повернули в училище нас.
Білі айстри, червоні жоржини,
Вереснево, святково в цей час…
Такими простими і, водночас, піднесеними словами розпочалося свято  Дня Знань для студентів Рокитнівського медичного училища.
Відкриття  урочистості  супроводжувалось Гімном України і традиційним вшануванням пам’яті загиблих -  покладанням квітів до Стели Небесної Сотні.
 З вітальним словом звернувся до присутніх директор училища Володимир Ростиславович Кравець, який розповів про здобутки  педагогічного колективу і студентів училища в минулому  навчальному році і щиро побажав  усім наснаги, терпіння та  багато нових  перемог в майбутньому.                                                 
Радісно і дещо схвильовано  зустріли це свято першокурсники, адже в цей  напрочуд сонячний день починається дорога у їхнє професійне майбутнє, на якій щільно переплетуться радощі і тривоги, злети і падіння, успіхи, досягнення… Під музичний супровід на подвір’ї навчального закладу всі першокурсники вперше одягнули білі халати – символ моральної чистоти, добра, гуманності.
Привітали першокурсників і студенти випускного 4-го курсу, вручили їм символічні Ключ знань, Залікову книжку та Студентський квиток, прийнявши   до дружної студентської родини. У відповідь від студентів нового набору прозвучала урочиста промова – обіцянка вірності традиціям навчального закладу.
На заході звучали щирі патріотичні пісні.
Навчальний процес  розпочався з першої лекції на тему: «Я – громадянин України – європейської держави».
Отож, бажаємо всім добробуту,  щастя, здоров’я, всіляких гараздів, творчої наснаги і самовдосконалення, утвердження себе як особистості. Витримки, розуму, удачі! До нових творчих пошуків і звершень на благо нашої священної неньки України! 
"Special For's Day" (День Спецназу) - 
Всеукраїнські військово-спортивні змагання
ВПА “Калина”, спільно з ГО “Альянс захистників країни” “Київ” та за підтримки Сил Спеціальних Операцій та ДСНС на тренувальній базі “Всеукраїнської федерації військово-патріотичних багатоборств” з 24.07. по 26.07. проводили навчальний тренінг та військово-спортивні змагання, участь в яких взяли команди з м. Київ, м.Красногорівка Донецької області та студенти IV-го курсу спеціальності “Лікувальна справа” РМУ.
Організатор заходу, комендант табору та незамінний інструктор Олексій Трубілко (друг Тео) професійно розробив та підготував навчальну програму для молоді, що дало змогу всесторонньо розвинути військові навички та техніку швидкого і правильного реагування  у надзвичайних ситуаціях. Спільно з інструкторами-АТОвцями з усієї України Тео поділився безцінним досвідом з військової справи. Разом з тим, учасники підвищили фаховий рівень з тактичної медицини. Крім того, якісну фізичну підготовку провела представник Національної поліції, інструктор із фізичної підготовки подруга Наталочка. Секрети тактики штурму приміщення та визволення заручників розкрив представник Збройних Сил Спеціальних Операцій та головний суддя змагань Джома Київський. Евакуацію потерпілих у надзвичайних ситуаціях продемонстрував представник ДСНС Олександр Руденко. Цікавою була лекція з топографії артилериста друга Штика (Олексія), спостерігав за цим дійством друг Електрик очима свого квадрокоптера, з принципами дії якого змогли ознайомитись всі учасники.
Підтримку учасників, важливі поради та високоякісну зйомку забезпечував Президент ГО “ВПА “Калина”” Соболь Олексій (друг Сом). Словами подяки, визначенням переможців та настановами інструкторів завершився цей вишкіл.
Наша команда “Транквілізатор”, у складі:
        командира підрозділу Примака Руслана (Сліпий)
        Котяш Юлії (Доктор)
        Сердюк Вікторії (Лисиця)
        Котяша Анатолія (Кот)
        Пилипчука Віталія (Сокіл)
        Михайлова Василя (Бармен)
та викладачів, які весь час були опорою та підтримкою: Кулакевич Ірини Федорівни та Нестерчука Романа Володимировича дякує організаторам за те, що вони роблять таку вагому для країни та благородну для нас, молоді, справу!!! Також дякуємо Народному депутату України Василю Яніцькому, який виділив кошти на придбання форми, і ми змогли гідно представити свою команду.
Допис в Facebook
Фотогалерея
На території Київського військового госпіталю, після змагань, нас зустрічала старший лейтенант ЗСУ Олена Романюк ( інструктор по збірці-розбірці АК-47). Завдяки її сприянню наш підрозділ відвідав музей військової медицини, створений АТОвцем, героєм і справжнім патріотом Олександром (Клен). Він присвятив нам годину подорожі у воєнні часи, коли військова медицина лише набирала розвитку. Сашко з натхненням демонстрував кожну річ, яка пройшла вогонь війни і була особисто ним доставлена до музею. Кожен експонат пахнув фронтом і ми поринули в цю історію задля того, щоб вшанувати пам'ять наших героїв, починаючи від громадянської війни до воєнних подій нашого часу.
Ми переконані в тому, що такі музеї не залишать байдужими нікого. На превеликий жаль, в цей же час, поки ми знаходились на екскурсії, в госпіталь доправляли тяжкопоранених бійців з передової...
Фотогалерея








1 2 3 4 5 6 7 8 9 10