Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Виховна робота

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Випробування Афганістаном  « Це не високі слова, а сувора дійсність: палюче сонце зранку, спекотний вітер-афганець, пісок, що не дає дихати …» Правда про афганську війну різна: нерідко болюча і гірка, брудна, неоголошена.
Війна несе за собою смерть, каліцтво, вдягає в жалобу тисячі материнських сердець.
15 лютого 1989 року для тисяч наших юнаків закінчилася десятилітня війна, розгорнута безумною легковажністю тодішнього керівництва СРСР. Наші викладачі Ковальчук А.І та Ничипорчук С.І теж брали участь у військових діях на території Афганістану.
Студенти ІІ курсу спеціальності «Стоматологія» та ІІ і ІІІ курсів « Стоматологія ортопедична» під керівництвом кураторів Козаченко Ж.Г та Пилипчук М.І підготували та провели цікаву виховну годину на тему : « І пам’ять серця, і вічний смуток».
Відкритий виховний захід присвячений героям Небесної сотні "Вони помирали, щоб жила Україна!" був проведений в нашому закладі 20-го лютого студентами I-го курсу спеціальності "Стоматологія" (куратотор Ничипорчук Сергій Іванович). Учасники виховного заходу реалістично і правдиво передали суть всіх подій, які відбулися під час Революції Гідності. Вшанували патріотизм, відданість і мужність свідомих українців, які боролися проти свавілля влади, стали на захист національних інтересів та героїчно поклали своє життя за Україну. Зберегли та донесли до глядачів інформацію про доленості події. Презентували цікаві відеоматеріали, фотофакти, книжкову фотовиставку. Вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання.


Як святкують День закоханих в медичному училищі?
Кохання – то найкраще почуття
Воно немає меж, воно безкрає!
З любові починається життя,
Вона усе найкраще починає!

14 лютого в приміщенні Районного будинку культури відбулася святкова програма до Дня закоханих «Мелодія двох сердець», яку підготували студенти, адміністрація училища та працівники культури. Традиційно вечір розпочинався лірикою – віршами, піснями, танцями зі свічками, щоб передати всю романтичну тематику дійства. Згодом розпочався конкурс в якому взяли участь 6 дівчат та 6 юнаків. Сформувалися в пари і разом пройшли 8 етапів, а саме: «Візитка», «Жеребкування», «Ситуації з життя», «Кохання наосліп», «Здивуй мене», «Зізнання в коханні», «Підсолоди моє серденько», «Танцювальний колапс». До конкурсів всі пари віднеслись відповідально, креативно, і з почуттям гумору, в результаті перемогу здобули Смик Іван та Шупрудько Людмила - за що отримали сертифікат на романтичну вечерю. Всі інші учасники також не залишися без солодких призів та подяк. Кохайте та будьте коханими!

Сьогодні в нашому закладі відбувся День відкритих дверей. Розпочався захід зі слів директора Кравця В.Р., який розповів випускникам 9-х та 11-х класів про матеріальну базу училища та досягнення наших студентів. Після цього Кравченко В.М. ознайомив присутніх з Правилами прийому в 2019 році.
Родзинкою заходу була демонстрація практичних навиків студентів РМУ з надання домедичної допомоги, які за сприяння ГО ВПА "Калина" є призерами Всеукраїнських військово-медичних змагань. Вони показали гостям алгоритм дій з надання невідкладної домедичної допомоги під час ДТП. Учні, які прибули в РМУ, із зацікавленістю спостерігали за діями студентів у даній ситуації. Завершився захід екскурсією корпусами нашого закладу. Дякуємо всім, хто провів сьогоднішній день з нами та запрошуємо на навчання до Рокитнівського медичного училища!

Ми -  майбутнє України!
Ми проти будь – якого насилля!
Під таким гаслом була проведена профілактична бесіда зі студентами перших курсів соціальним педагогом Ковалевич Марією Анатоліївною. Студенти були ознайомлені із різними видами насильства та правилами, які допоможуть запобігти насиллю в сім’ї та на вулиці. Молодь була ознайомлена із законом України «Про попередження насильства в сім’ї» та куди потрібно звертатись у випадку насильства. Було продемонстровано відеоролики, в яких яскраво змальовувались почуття дітей, які зазнають насилля в сім’ї, а також про майбутнє, в якому немає місця насиллю.
Свято Андрія – це молоді свято!
Нас завжди збиралось досить багато
Завітати на вечорниці  - це кожного мрія
У день на Святого Первозданного Андрія!
У вечері на Андрія дівчата намагалися різними способами побачити свого обранця. Щоб це побачити, дівчата вдавалися до різних ворожінь та витівок. Особливе місце на Андрія займає обрядова гра «Калита», в якій брали участь хлопці, де перевіряли себе на спритність.
Участь брали студенти І м/с, І л/с, І стомат, ІІ л/с, ІІ стоматологія ортопедична, ІІ стомат. груп, які проживають в гуртожитку спільно з радою гуртожитку та вихователем.
Відбулася виховна година на IV курсі, спеціалізації «Сестринська справа» на тему «Ехо чорнобиля», яка приурочена до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Мета - розширити у студентів знання про Чорнобильську катастрофу, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, дізнатись про ліквідаторів на Чорбильській АЕС, показати, що  чужої біди не має та виховати у студентів людяність, доброту та згуртованість.
Під тужливу мелодію Liza Gerrard and Hans Sammer, Sorrow студенти підготували повідомлення про перші дні катастрофи, про чергування в радіоактивній зоні, де ліквідатори працювали в небезпечній зоні незміно, про пік ліквідації і розповіли про представників Рівненського регіону, які пішли з життя, а решта земляків-ліквідаторів стали інвалідами. Та навели вражаючі факти про «Зниклий батальйон», де влада тривалий час не визнавала факти у цифрах. Найцікавішим і вражаючим моментом виховної години був перегляд відеоролика «Чорнобильський саркофаг». Усім присутнім ведучі наголосили, що нині по всій Україні створено і відкрито багато скульптур та пам’ятників ліквідованим жертвам Чорнобильської аварії. Зокрема, студентами було покладено квіти до пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля в смт. Рокитному. Завершальними словами куратор групи підсумувала, що ми повинні знати, пам’ятати про подвиг загиблих героїв – чорнобильців які ризикували власним життям щоб врятувати наші.

Студенти IV-А курсу спеціальності «Лікувальна справа» Рокитнівського медичного училища провели акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІД-ом. Вони розповіли про шляхи передачі збудника, найбільш часті прояви, групи ризику та профілактику захворювання. Студенти  наголосили, що СНІД - це не вирок, а проблема, подолати яку можна лише спільним зусиллям.
21 листопада пройшла відкрита виховна година, присвячена жертвам Голодомору, під назвою «Пам'ять серця». Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і  життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами. Зараз щороку Україна прихиляє коліна перед мільйонами жертв Голодомору 1932-1933 років, перед тими страждальцями, могили яких розкидані по садках, балках, дворах, узбіччях доріг та на цвинтарях, де насипані великі могили. Воістину говорять колективний голод, колективний холод, біль і страждання, колективна смерть, вони й понині кровоточать у серцях тих, хто пережив страшні роки, а тепер дістав таку можливість розповідати, свідчити, переконувати.
Виховну годину провели студенти ІІІ-го курсу спеціальності Стоматологія разом з куратором - Прохоренко А.В. Під час заходу кожен студент намагався донести той біль і жах, який відбувався в Україні. Куратор групи ознайомила студентів з трагічним минулим нашого народу; навчала бережно ставитися до історії своєї країни, розкривати її як білі, так і чорні сторінки; намагалася виховувати почуття людяності і пам'ять про мільйони загублених життів співвітчизників. 

Нікотин – одна з найсильніших отрут, основна складова частина тютюнового диму. Давно вже став звичним  плакат «Крапля нікотину вбиває коня!» 65 % населення Земної кулі палять. Люди, які палять, отримують такі хвороби:
1.     Рак.
2.     Інфаркт Міокарда.
3.     Інсульт.
Студенти ІІ курсу Спеціальності «Стоматологія» та ІІ курсу Спеціальності «Стоматологія ортопедична» провели в училищі акцію, присвячену Міжнародному дню відмови від куріння. Студенти розповіли по групах про шкідливість тютюнокуріння та роздали буклети. На вулиці людям, яких зустрічали з сигаретами пропонували обміняти на цукерки, на що з радістю погоджувались.
«Найбільша перемога – це перемога над собою, а найганебніше – це бути переможним  своїми пристрастями»

Х. Демокріт
   9 листопада в День української писемності та мови у нашому закладі відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. Студенти ІІІ курсу спеціальності «Стоматологія» під керівництвом Богданець В.В. донесли присутнім студентам І-ІІ курсів не тільки про вагомий внесок Петра Яцика у розвиток української мови, але й про важливу роль  рідної мови та її вивчення в сучасному світі, «очищення її від шумовиння». Методист Кулакевич І.Ф. ознайомила всіх із етапами проведення конкурсу, який відбудеться в закладі 15 листопада.
На передодні Дня українського козацтва студенти І курсу «Сестринська справа» куратором Чорнобривою Л.В. було проведено тематичну виховну годину на тему: «А ми тую козацькую славу збережемо».
Проведений виховний захід спонукав молоде покоління шанобливо ставиться до власної історії, козацьких рис, відваги, мужності, безмежного патріотизму, добродушності, безкорисності, товариськості. На виховній годині було висвітлено процес та причини виникнення українського козацтва як явища світової історії.
В Україні відзначають сторіччя людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це – відомий український педагог - Василь Олександрович Сухомлинський. І напередодні  27 вересня 2018 року відбулася виховна година на ІV курсі,  спеціальності «Сестринська справа» на тему: «Історія одного життя», де студенти ознайомили присутніх з основними  відомостями життєвого шляху педагога , а також  презентували відеоролик про основні досягнення  талановитого, щирого, чесного, мудрого вчителя. Із великим захопленням студенти слухали найцікавіші моменти великого педагога та зачитували цитати про великого письменника. Затамувавши подих студенти  прослухали декламування  поезій  студентами ІІ курсу – Радчук А., Міркевич В.
Завершальним словом був виступ куратора – Ничипорчук С.О., яка процитувала слова про те, що «…ніякі високі звання, ані титули не зіпсують мене. Та найвище звання на світі – бути, завжди людиною в будь – якій ситуації», що плануючи свою роботу за новітньою технологією ми повинні спиратися на думки та напрацювання В. Сухомлинського. А на згадку про виховний захід всім бажаючим було роздано памятку про «Десять Не Можна» В.О. Сухомлинського.
 Посвята першокурсників в студенти 
Наші літні дороги й стежини
Повернули в училище нас
Щоб поринуть у світ медицини
У прекрасний святковий цей час
І у нашому навчальному закладі відбулося свято День знань. В цей особливий день відкривається шлях у майбутнє доросле студентське життя, де зустрічаються радощі і тривоги, злети й падіння, успіхи і перемоги…
Урочиста частина вже традиційно розпочалася гімном України та покладанням квітів до Стели Небесної сотні. А далі звучали вітальні слова від керівника закладу – Кравця Володимира Ростиславовича, заступника директора з навчальної частини – Чорнобривої Наталі Василівни та шановного гостя – голови райдержадміністрації Кушніра Миколи Захаровича. На урочистій лінійці, приуроченій Дню знань відбулася посвята першокурсників у студенти, де випускники привітали первачків і вручали символічні Ключ знань, Залікову книжку, студентський квиток. У відповідь від студентів нового набору прозвучала урочиста промова – обіцянка вірності традиціям навчального закладу. Під музичний супровід першокурсники вперше одягнули білі халати – символ моральної чистоти, добра, гуманності.
Відзначили також найактивніших студентів – команду «Прайд», які здобули перемогу у Всеукраїнському вишколі початкової військово- тактичної підготовки. Грамоти вручав Олексій Трубілко – член правління  ГО ВПА «Калина».
Як і на кожному святі – на урочистій лінійці звучали прекрасні вірші та чудові пісні у виконанні наших талановитих студентів.
А по закінченні ведучі запросили усіх студентів до навчальних аудиторій на перший урок
У прекрасну сонячну днину!
З Днем народження вітали Україну!
Святкувала її Незалежність радо
Вся рокитнівська громада.
  Ранок цього прекрасного дня розпочався святковою ходою усіх установ та закладів селища та району в цілому. Працівники нашого училища із задоволенням взяли участь в урочистостях, відвідали виставки сільських рад та шкіл району, побували на святковому концерті. Хороший настрій супроводжував нас. Все ж щиро надіємось на світле та вільне незалежне майбутнє нашої неньки України.
  Бажаємо щоб ніхто і ніколи не тривожив кордонів нашої держави і нізащо у світі не втрачали сили і захисників.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10