Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Виховна робота

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
На наше запрошення завітав давній знайомий, учасник дуету «Кулі з Майдану» Максим Перев’язко. Тепло вітали його всі студенти і викладачі. Хоча цього разу Максим був сам, без його товариша Зеника Медюха, який не зміг приїхати. Співав енергійно, натхненно, чисто дзвеніла гітара… А в перервах розповідав про бойові будні, про своїх побратимів, ділився планами на майбутнє… За цей відрізок часу нашої перерви у Максима зявилися нові пісні, дует багато гастролює. Після концерту був благодійний продаж дисків славного дуету. Кошти, які зібрали викладачі та студенти, Максим перерахував на підтримку Збройних Сил України.

Традиційно у березневі дні у вас в училищі проходить конкурс читців поезій Т.Г. Шевченка «Гортаючи сторінки «Кобзаря»». І що цікаво: з року в рік репертуар наших учасників розширюється, майстерність зростає. Переможцями конкурсу 2016 стали Мельник Аліна, Кановська Людмила ( І м\с), Боровець Богуслава, Тазюк Лілія, Мартинович Ірина (І-Б), Сисонюк Іван, Годунко Алла (І-А), Богутський Олексій та Хомич Олександр (І ст.). Особливо приємно було слухати власну поезію Олексія Богутського, яку він присвятив Кобзареві. Написана щиро, тепло, вона зворушила всіх присутніх. А Харковець Людмила з І – Б створила справжній шедевр – оригінальну стінгазету гортаючи сторінки «Кобзаря». Справжні українці, патріоти зростають у нашому училищі!


1 березня  з  метою створення у педагогічному колективі емоційно-теплої атмосфери, уникнення стресових чинників та розвитку позитивної мотивації до своєї професії психологом був проведений тренінг на тему: «Збереження духовного, морального та фізичного здоров’я  учасників педагогічного процесу як чинник соціалізації особистості». Учасники тренінгу за допомогою вправ «Не хочу хвалитися, але я…», «Скріпка», «Ловець блага», «Рука дружби», «Пустеля» мали можливість творчо та нестандартно проявити відношення один до одного, відчувати та розуміти проблеми інших людей, замислитися над незворотністю подій під час прослуховування притчі «Скляна банка та ваше життя».
З метою профілактики депресивних станів, розвитку почуття відповідальності за збереження власного здоров’я, поглиблення знань про причини, симптоми та подолання депресії, серед викладачів був проведений семінар-практикум на тему: «Депресія та методи її профілактики». Під час роботи з практичним психологом учасники семінару змогли обговорити результати діагностики свого емоційного стану,виконати тренінгові вправи,прослухати повчальну притчу «Чашка кави», отримати ряд рекомендацій та заряд позитиву.

Всеукраїнський день психолога вже традиційно відзначається 23 квітня. Саме в цей день студентки І-Б групи на чолі з психологом провели  цікаві тести, тренінгові заняття «Як зробити сьогоднішній день незабутнім» та акцію «Підсолоди життя» під час якої студенти та викладачі отримали цукерки з афоризмами, побажаннями та слушними порадами.

В навчальному закладі представником консалтингової компанії «Територія бізнесу» Ольгою було проведено тренінг-семінар на тему: «Психологічна мотивація молоді до працевлаштування».  Студенти ІІ курсу спеціальності «Сестринська справа» мали змогу підвищити рівень внутрішньої мотивації до обраної професії, вдосконалити навики самопрезентації, ведення дискусії. Учасники тренінгу залишились задоволеними від отриманих знань та рекомендацій, а також від виконання  релаксаційних технік.


Минулого тижня відбувся лекторій, який провела психолог  Пасічнюк І.М.,  зі студентами, які проживають у гуртожитку. Темою для обговорення було обрано «Конфлікти та шляхи їх подолання». Під час зустрічі студенти визначили свої способи поведінки в конфліктних ситуаціях, отримали рекомендації для конструктивного спілкування. Також переглянули повчальне відео та виконали  різні психологічні вправи


Гідно відзначили в училищі річницю трагічних подій на майдані Незалежності 2014 року.
Пам’яті героїв Небесної Сотні було присвячено змістовний виховний захід «Україна понад усе», підготовлений і проведений студентками IV курсу спеціальності «Сестринська справа» (куратор Попчук М. В.). Перед присутніми зі спогадами виступив активний учасник подій на майдані Огороднік А. В. Емоційні поезії та пісні, які супроводжували захід, пробуджували в серцях присутніх глибокі патріотичні почуття.
До цієї трагічної річниці в училищі також оформлено фотовиставку «На Майдані … революція іде» світлини до якої зробили під час бурхливих подій учасники з Рокитного. Фото виставки користується популярністю серед студентів.
Весь педагогічний і студентський колективи взяли участь у мітингу жителів селища, присвяченому героїчним подіям 2014 р. До стели героїв Небесної Сотні студенти поклали квіти вдячності.
Студенти медичного училища, як і вся громадськість України, відзначили трагічну сторінку нашої історії: голодомор 1932-1933 р.р. Студенти І-ІІІ курсів подивилися літературно-музичну композицію «В той рік не кували зозулі» (19.10);
-  Для студентів  IV курсів демонструвався документальний фільм  «Страшенна правда про голодомор»(20.10)
В бібліотеці училища експонувалася тематична книжкова виставка «Голодомор в Україні»

А 22 листопада всі студенти та викладачі училища взяли участь у мітингу- реквіємі жителів селища Рокитне «Запали свічу». Студентки І-А та І-Б виступили з літературним монтажем (На фото).

День студента – це свято нинішніх і колишніх. Адже в усі часи студентство являло собою унікальну спільноту людей, які уособлюють неосяжну радість життя, завзяття жагу дій. Студенти нашого училища, як і вся молодь України, активні у навчанні, спорті, художній самодіяльності, вони гаряче підтримують Збройні сили України, воїнів АТО. Кращих студентів було відзначено наказом студпрофкому, нагороджено Почесними грамотами та грошовими преміями, їх щиро вітали заступник голови Рокитнівської районної ради Кінчур А.А. та директор училища Демянчук М.Р.. А самодіяльні артисти подарували своїм друзям та викладачам великий святковий концерт.
Війна, що триває на сході України, нікого не залишила байдужим. Кожен українець прагне чимось допомогти нашим бійцям. Студенти медичного училища разом з викладачами теж постійно проводять акції на підтримку наших воїнів: збір коштів, посилки речей і медикаментів, плетіння сіток, флеш-моби та ін.
І тепер коли всі лікарні переповнені травмованими бійцями і мирним населенням, студпрофком училища вирішив прилучитися до акції «Добро жменями» - збір кришечок на виготовлення високоякісних протезів для поранених. З цією ініціативою ми звернулися до всієї молоді, до всіх жителів Рокитнівщини не бути байдужими, допомоги воїнам, повернути їм радість повноцінного життя.
Весело, щиро, як завжди, вітали студенти училища своїх викладачів. Святковий вечір «Уклін Тобі, Вчителю», приурочений до Дня вчителя, вилився у гарний показ єдності двох колективів: викладацького і студентського. Своїх колег привітали голова профспілки працівників училища В.Р. Кравець та заступник директора з навчальної роботи М.М. Горегляд. А студенти чарівними танцями, мелодійними піснями і дотепними інсценівками дякували шановним наставникам за їх справді подвижницький щоденний труд.
Хвилюючим і урочистим в цьому році було посвячення вчорашніх абітурієнтів в студенти Рокитнівського медичного училища. Після відкриття урочистостей прозвучала пропозиція покласти квіти вдячності до стелли памяті воїнів АТО.
Уважно слухали присутні наказ про зарахування на перший курс. Проголошується Урочиста клятва і новоспечених студентів радо вітали керівники, гості, викладачі. Голова районної Ради Р.О.Дубовець не тільки привітав студентів зі святом, але й вручив Подяку колективу училища за активну громадську позицію та підтримку Збройних Сил України, які виконують свій обов’язок на Сході Батьківщини.
А голова студради, відмінниця навчання Олексієвець Віта, вручаючи символічний Ключ Знань, побажала молодшим друзям, щоб він відкрив їм найпотаємніші секрети медицини. Першокурсники щиро обіцяли долати вершини знань.
Перший урок мужності: «Ми – нація єдина!» провели: заступник директора з виховної роботи Борищук Л.Г. та щойно демобілізований воїн АТО майор Бондарчук А.О. Квітами і словами вдячності вітали воїна студенти.

Звучить перший дзвінок у новий 2015-2016 навчальний рік!
По-сучасному цікаво,креативно пройшло заняття з української літератури в групі І-Б «Лікувальна справа» (викладач-методист Борищук Людмила Григорівна). Тема «На порозі безсмертя» (заняття - реквієм за матеріалом життя і творчості Василя Стуса). Викладач ставила метою свого заняття не лише познайомити студентів з життям і творчістю визначного поета, але на прикладі його багатостраждальної долі виховати у молоді високі почуття національної свідомості, патріотизму, гордості за Україну та її героїв. І це, без сумнівно, вдалося. Емоційне виразне читання поезій Василя Стуса, інсценізація цікавих уривків з його біографії, багатий музичний супровід, експозиція фотодокументів – все це допомогло досягнути навчальної та методичної мети заняття.
20  квітня ц.р. в Рівненському базовому коледжі проведено другий регіональний етап конкурсу «Ескулап», в якому взяли участь двоє переможців першого етапу Рокитнівського медичного училища студентки ІV курсу відділення «Сестринська справа»: Бірюк Ольга (справа) і Аліксейчик Ольга. Як і перший етап конкурс проводився в два тури: перший тур – тестування і другий тур – демонстрація практичних навичок.
Наші конкурсантки розвязують конкурсні завдання.
Демонстрація практичних навичок
За сумою балів перше місце завоювала студентка Костопільської філії Рівненського базового коледжу.
Наша конкурсантка Бірюк Ольга зайняла третє місце1 2 3 4 5 6 7 8 9 10