Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Виховна робота

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Три роки тому на Майдані Незалежності у Києві пролилася перша невинна кров патріотів, які боролися за свободу та європейські принципи життя.
Саме 22 січня зранку на Євромайдані під час штурму снайпер застрелив мешканця Дніпропетровська вірменина Сергія Нігояна.
Згодом стало відомо про ще одного вбитого – білоруса Михайла Жизневського.
       У лісосмузі поблизу Борисполя 22 січня знайшли мертвим викраденого і замордованого невідомими львів’янина Юрія Вербицького.
Вони стали першими з Небесної сотні, хто поліг на Грушевського, пожертвувавши собою як заради тих, хто відстоював на Майдані власну гідність, так і задля гідного майбутнього кожного українця. Активістів не ділили за національностями. Всі були просто "майданівцями".
У зв’язку з роковинами трагічної загибелі активістів Євромайдану в нашому закладі було організовано виставку. 
Незвично для викладачів Рокитнівського медучилища розпочався другий семестр. На першу нараду їх прийшли привітати з Різдвяними святами студенти випускної групи.
Від студентів прозвучали колядки, щедрівки, віншування зі Старим Новим роком та побажання  в Новому році:

Щастя земного!
Здоров’я міцного!
Добрих новин!
Успішних стежин!

Відбулася тематична лінійка, присвячена до Дня Соборності і Свободи України і вшановування героїв Революції Гідності (роковини трагічної загибелі активістів Євромайдану С.Нігояна, Ю.Вербицького(Герої України посмертно) та М.Жизневського, в якій брали участь студенти ІІІ-го курсу групи-А, спеціальності «Лікувальна справа». Мета тематичної лінійки – виховання національної свідомості студентів і людської гідності, поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення.
Початок тематичної лінійки розпочався звучанням Державного Гімну України, внесенням Державного прапору України, декламуванням вірша «Нехай ніхто не половинить…». Продемонстровано документальний фільм «Акт Злуки» та презентації «Живі ланцюги». На завершення заходу всі студенти взялися за руки, утворивши живий ланцюг під виконання пісні «Молитва за Україну». Із заключним словом виступила викладач історії України
Ничипорчук С.О: «Ми повинні пишатися тим, що наша держава пережила часи лихоліть, що Україна відроджується, виховує нові покоління. І треба завжди пам`ятати, що ми сильні, неподолані тільки тоді, коли ми разом, об`єднані.» 
Традиційно до великих свят в нашому закладі організовуються акції на підтримку учасників АТО. Цього року, щоб підняти бойовий дух наших захисників напередодні новорічно-різдвяних свят, управління освіти і науки облдержадміністрації ініціювало проведення акції «Прийміть новорічні вітання» з 10 по 20 грудня.
Колектив Рокитнівського медичного училища та всі студенти взяли активну участь у благодійному заході: було придбано 100 пар термоносків, підготовлено малюнки, вірші та оформлено вітальні листи, у яких висловлено підтримку, свої почуття і переживання за долю наших захисників, які ціною власного життя здобувають мир для нас.







Протягом 4-ох днів 150 студентів (не порушуючи навчальний процес) зв’язали дві маскувальні сітки (2Х9 м).







Кожна група виготовила новорічну ялинку бажань, кожне з яких вмістило нашу душевну доброту, любов і віру в перемогу.







Наші подарунки ми передали на передову через волонтера Олега Вікторовича, який вже повернувся з щирою подякою від бійців.







Висловлюємо подяку всьому колективу та нашим студентам!!!
Хай наша щедрість та бажання безкорисливо допомагати ближньому обернеться для всіх сторицею, бо милосердя врятує світ…
Сьогодні представники закладу були запрошені на зустріч із начальником відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування збройних сил України «Захід»  полковником Олександром Васильовичем Савенко. Цей захід був організований з метою нагородження волонтерів, які допомагають воїнам АТО. Голова Рокитнівської райдержадміністрації Кушнір М.З. та голова Рокитнівської районної ради Кінчур А.А. подякували всім, хто взяв участь у акції «Не будь байдужим!». Слова вдячності  були висловлені  студентам  і викладачам училища, на кошти яких  придбані канцтовари для школярів Луганщини.



Такі зустрічі, які проводяться за сприянням народного депутата України В.Яніцького, запам'ятовуються на все життя. Сучасникам добре знайомі українські письменники і публіцисти брати Віталій та Дмитро Капранови, з-під пера яких вийшли широко відомі книжки:
        “Кобзар 2000”( для жінок “Soft” та для чоловіків “Hard”, яку О.Забужко назвала класикою сучасного українського масліту;
        “Щоденник моєї секретарки” - про сучасне життя;
        “Історія незалежності України” - книжка для дорослих і дітей, для батьків, які хочуть, щоб їхні нащадки виросли справжніми українцями.
Тому студенти-старшокурсники спеціальностей “Стоматологія” та “Стоматологія ортопедична” із задоволенням зустрілися з людьми, які пропагують українську культуру. І викладачі й студенти разом із численною громадою рокитнівчан захоплено слухали про цікаві історичні “нюанси”, які брати Капранови описали у романі “Забудь-річка”. Презентація книги, як і вся зустріч, пройшла на одному диханні.
Ми всі придбали запропоновані книги, які наразі ще читаємо і насолоджуємося “живим письмом, прозорим і приємним стилем”. І з кожним прочитаним рядком усвідомлюємо, що “Ми — земляни, написані один в одного на РОДУ...Така сама приРОДА і в наРОДІв, і у людства вцілому...” І горді ми, що українці!
Бажаємо братам Капрановим міцного здоров'я, сил та здійснення творчих задумів!


Училище широко відзначило День Гідності і Свободи: у читальному зала оформлена тематична книжкова виставка, у всіх академ-групах 16 листопада пройшли тематичні години, а студенти ІІІ ст. (Куратор Єремейчу Н. П.) підготували і провели відкриту виховну годину на тему: «Я есть народ, якого правди сила ніким звойована ще не була». Студенти ІІ та ІІ курсів Лікувального відділення зустрілися з воїнами АТО О. Трубилком, І. Сечем, В. Бричкою.
Велика група студентів училища взяли участь у підготовці та проведенні мітингу жителів селища 21 листопада 2016 року, на цьому заході були присутні керівники району, селища, були покладені живі квіти до Стелли Героїв Небесної сотні.
Справді по-студентські: енергійно, організовано, весело відзначили День студента у Рокитнівському медичному училищі. Всіх присутніх щиро привітали заступник голови райдержадміністрації С. М. Пахнюк, а голова студпрофкому Кравченко В. М. зачитав постанову про відзначення кращих студентів училища.

Директор училища В. Р. Кравець вручав молоді Почесні грамоти, премії і подяки за успіхи у навчанні, громадській роботі, спорті. А опісля учасники художньої самодіяльності подарували присутнім яскравий змістовний концерт. (див. фото)

З метою надання гуманітарної допомоги цивільним мешканцям, військовослужбовцям, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції, упродовж вересня 2016 р. було оголошено І етап загальнообласної акції “Не буть буйдужим!”. Студенти і викладачі нашого училища одностайно підтримали цю акцію і для дітей, які перебувають в тій жахливій зоні, зібрали понад півтори тисячі зошитів. Хай вчаться маленькі українці в мирній державі і в мирний час!
Виховання високого почуття милосердя, співчуття до знедолених у студентів Рокитнівського медичного училища розпочинається ще з І курсу. Це – тематичні виховні заходи,бесіди та ін. Ось, наприклад, останні роки це – активна участь  у Всеукраїнській акції «Добро жменями» в ході студенти зібрали 6 місяців пластикових кришечок на протези воїнам, і участь у загальнообласній акції «Не будь байдужим» та інше.
Цей процес виховання майбутніх медиків продовжується і на ІІІ – ІV курсах,  коли студенти вже вивчали початки медицини, основи похилого віку. В нас активно працює гурток «Милосердя» (керівник, викладач Гучок Олена Валентинівна). Вона ініціатор багатьох благодійних акцій. Ось нещодавно напередодні Дня людей похилого віку студенти провели обхід всіх, хто потребує допомоги, збирали анамнези, мріяли артеріальний тиск, пульс, проводили аускультацію серця. А опісля давали рекомендації літнім людям, виконували їхні доручення, допомагали у домашніх справах. Всі пацієнти були задоволені увагою до них ерудованих студентів, їхньою толерантною поведінкою.
Піднесено, урочисто пройшло свято Першого дзвоника в Рокитнівському медичному училищі. За традицією-відкриттям свята, внесення прапора навчального закладу і покладання квітів до стели воїнів району, полеглих у зоні АТО.
Схвильовано, дружно звучала клятва першокурсника в устах вчорашніх абітурієнтів.
Із словами привітання до нового поповнення звернулися в.о. директора училища кандидат педагогічних наук Демянчук М.Р., викладач Прохоренко А.В., голова селищної Ради Р.О. Дубовець.
Руслан Олександрович вручив Подяку навчальному закладу за активну громадську позицію та підтримку Збройних Сил України.
Тепло і щиро вітали старшокурсники училища свого зміну-першокурсників.
Студпрофком зібрав їм бібліотечні книги, які розповідають про видатних медиків України та Рівненщини.
Звучить гімн училища.
Та особливим було вітання воїнів АТО:
Тіта Сергія, випускника 1986 року.
Ці мужні, загарновані боями воїнів-орденоносці тепло згадали свої студентські роки, дали настанови молодим. Студентам передали їм прапор училища, який воїни захистили в боях.
Хоча і холодно було у День вишиванки надворі, та в приміщенні медичного училища розцвіла весна від безлічі вишиванок, які яскравими барвистими кольорами звеселяли кожного. Викладачі і студенти одягли свою рідну одежу, продемонстрували чудові народні орнаменти.
А студентки ІІ курсу спеціальності «Сестринська справа» (куратор Чорнобрива Л.В.) до цього дня підготували і провели високопатріотичну виховну годину «Прийди до серця, Україно, благослови добром мене!»
Студентська молодь училища ще раз яскраво продемонструвала, що не стоїть осторонь суспільного життя, зростає мужньою патріотичною. 
Тематична виховна година, присвячена 171 річниці з дня народження видатного фізіолога І.І. Мечнікова та 100-річчя дня смерті була проведена 11 травня 2016 студентами І-А курсу спеціальності «Лікувальна справа». Зустріч розпочала куратор групи Н.Г. Довмантович, яка повідомила про внесок нашого співвітчизника у розвиток світової науки. Далі студенти розповіли про дитинство  Іллі Ілліча, яке пройшло на Слобожанщині біля річки Оскол у дружній сімейній обстановці; про блискуче навчання в гімназії та Харківському університеті, який закінчив у 19 років; про внесок вченого у створенні теорій клітинного імунітету, за що у 1908 році була присуджена Нобелівська премія;про створення вітчизняної школи мікробіології та імунології.
   Не залишили байдужими нікого в аудиторії власні спогади Мечнікова, спогади учнів та послідовників видатного вченого,розповіді про складні випробування долі. Ми пишаємося тим, що величніший вчений світу народився, вчився та працював в Україні.
   Трагічне 30-річчя Чорнобильської аварії відзначили студенти училища. Для жителів селища разом з працівниками районного Будинку культури вони підготували змістовний емоційний монтаж-реквієм про це лихоліття. На урочистий захід був запрошений колишній випускник медичного училища, учасник ліквідації, голова обласного комітету ветеранів Пахнюк М.І. Він виступив зі спогадами про ці тривожні дні, про участь медиків Рокитнівщини у наданні допомоги жителям 30-кілометрової зони.
   Після закінчення цього хвилюючого заходу студенти поклали квіти до меморіального комплексу «Жертвам Чорнобиля».
Весняний березень був багатий на події. На високому емоційному піднесенні були проведені 22 березня психолого-педагогічні читання викладачів з актуальної теми «Патріотичне виховання студентської молоді на прикладі героїчних вчинків воїнів АТО» Куратори активно обговорювали шляхи і методи національно-патріотичного виховання студентської молоді, висловлювали ряд цінних ідей та пропозицій щодо їх втілення. Для участі у обласних психолого-педагогічних читаннях були рекомендовані кращі доповіді наших викладачів.
А.І. Ковальчука та практичного психолога І.М. Пасічнюк.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10